Sayfa 615/795 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. 200 günlük hareketli ortalama aşağı kırıldı..henüz bence dip oluşumu tamamlanmadı..yataya bağlanmadan pozisyon açmak riskli olabilir..

Al sat tavsiyesi değildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hani gökyüzünü gökkuşağı renklerine boyayacaktık..

hoşgelmişsin
    O da boyanacak…))dedikmi illaki birgün olur))

Erbosta yukaridan vermistim geri aldim, dedigim gibi dusebilir daha ama no risk no fun..

3. ben 80 lik boruların kalitesini beğenmedim.. şahsım adına 70 lik 60 lık boruları da görüp öyle karar vereğim..

4. Garanti oyun kuran mı yoksa oyunu bozan mı. Ak - iş- garanti son günlerde global da eklendi. Bankof ne yapıyor anlaşılır değil

5. On sene sonra 157 tl yi görür

6. Boruların milim milim yerleştirildiği çaplarının gözle değil kumpaslarla kontrol edildiği adeta döşemenin bir sanat icra edercesine ve hatta senfoni orkestrasında ki obuacı abinin ya da ablanın boruyu üflerken sanki hata yapacaklarmış gibi tedirgin olması ile yan fülütçünün yanlış yapmayın yan man demem Hüsnü’nün klarneti gibi en ince sese kadar iner içinizi gıcırtırım haaaa demesine benzeyen seviyeye geldik. Daha incesi var mı? Diye sorunuz varsa, yani şimdi bu hususu terki joe ya sormak lazım o eskiden beri kalıncıdır ama devir ekonomi devri ince kalın farketmez yeter ki tencere kaynasın diyebilir panik olmamak lazım derim. Eblek çapta 80 terki joe 70 bana uyar demişlerdi yani olabilir herkesin kaldıracağı bir çap vardır tabi ki. çÇpsız boru olur mu? hiç. ytd

7. Bütün sır azimuta devredilen hisselerde,ne olduysa zaten bu devrin olacağını bilenlerin yavaş yavaş boşaltmasıyla başladı.Patron tamda oyunun merkezinde.

8.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    On sene sonra 157 tl yi görür
    trade hissesi olur eski değerler hayal kısa sürede, eti, sütü, yağı neyi varsa kullanıldı posası kaldı sanki.. tabi şahsım için, başkalarını bilmem..

Sayfa 615/795 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •