Sayfa 64/794 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 6351 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bilançoyu incelemedim ama kar çok güzel.Bu kadar beklemiyordum. Yarın olumlu tepki olmasını bekliyorum ama piyasaya güvenemiyorum. Ayrıca temettünün de bayramdan önce ödenmesi iyi oldu.Ödeme tarihi 28 Mayıs,hesaplara geçiş tarihi 30 Mayıs.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

2. Mevcut kriz ortamında tatmin edici bir bilanço, 300 milyon TL civarında piyasa değeri ile pd/dd 1 ve 4 f/k oranı ile işlem görmekte. Son bilançoya göre net nakit pozisyon fazlası ve 10M usd döviz pozisyon fazlası ile dolar kurundaki artışlardan önümüzdeki çeyrekte ilave finansal gelir yaratmakla birlikte yıl sonu 85-90 Milyon gibi bir net kar rakamı mümkün görünüyor. Mevcut kar marjlarını biraz daha yukarı taşımaları durumunda daha iyi kar rakamları görebiliriz ki biraz gayretle mevcut piyasa değerinin 1/3 oranında bir yıllık kar yaratabilir ki oldukça uygun hisse seviyelerini yansıtıyor.

3. Bu hissede bir çok iyi bilanço gördük fakat sıra fiyatlama konusuna geldiğin'de hep hüsran yarattı.Bu kötü piyasa koşulların'da ilk çeyrek karı iyi gibi gözükse'de,teknik olarak fiyatlar siyah ortalama üzerine oturmadan,her daim baskılanmaya devam edecektir diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu hissede bir çok iyi bilanço gördük fakat sıra fiyatlama konusuna geldiğin'de hep hüsran yarattı.Bu kötü piyasa koşulların'da ilk çeyrek karı iyi gibi gözükse'de,teknik olarak fiyatlar siyah ortalama üzerine oturmadan,her daim baskılanmaya devam edecektir diye düşünüyorum.
    Sizce
    Siyah üzerine çıkarmı?

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Siyah üstüne çıkarmı sorusunun cevabı endex'in bu resmine bağlı.
    Endex mavi çizgi 90.000 altına indi,88.000 de güçlü desteği var pembe çizgi.Altta turkuaz yatay destek var.
    Önümüzde'ki hafta ve sonrası endex'in yukarı hareketlenmesi lazım,bu durumda bunun'da ortalama üstüne çıkması mümkündür.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Siyah üstüne çıkarmı sorusunun cevabı endex'in bu resmine bağlı.
    Endex mavi çizgi 90.000 altına indi,88.000 de güçlü desteği var pembe çizgi.Altta turkuaz yatay destek var.
    Önümüzde'ki hafta ve sonrası endex'in yukarı hareketlenmesi lazım,bu durumda bunun'da ortalama üstüne çıkması mümkündür.
    Teşekkür ediyorum

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Siyah üstüne çıkarmı sorusunun cevabı endex'in bu resmine bağlı.

Görüldüğü gibi 90.000 altına sarktı,88.000 ler görüldü.Yatay destek 87.000 altında haftalık kapanışlar olursa kanal alt bandı 83.500 civarları.Önümüzde'ki hafta 90.000 seviyesini izleyeceğiz.

erbos ne olur hocam

Sayfa 64/794 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •