Sayfa 67/794 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 6352 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Arkadaşlar lütfedif %1 artan hisseden hiç bir cacık olmaz bence. çelik gibi bir irade sahibi yada sinirlerini aldırmış bir yatırımcı olarak 15 sene beklersek temettülerle belki amorti edip kara geçebiliriz ne diyim. Belada okuyamıyorum zararım dahada artmasın diye. Yeni alım yapsam artmıyor, satsam zarar, beklesem zaman kaybı 🤯🤬

2. ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Ustalar bu yatan temettüden dolayı sizden de para kestimi banka. Mkk masrafı nı kast etmiyorum hisse bedelsiz verince hisse senedi sayısı arttığı için para kesmişler böyle bir şey varmı bilmediğim için soruyorum bir üstat cevap verirse memnun olurum. Birde komisyon 1,45/1000 alıyorlarmış bu rakam çok mu bankamı değiştirmemi önerirmisiniz. Şimdiden tüm arkadaşlarını bayramını tebrik ediyorum teşekkürler.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by srbnslm Yazıyı Oku
    Ustalar bu yatan temettüden dolayı sizden de para kestimi banka. Mkk masrafı nı kast etmiyorum hisse bedelsiz verince hisse senedi sayısı arttığı için para kesmişler böyle bir şey varmı bilmediğim için soruyorum bir üstat cevap verirse memnun olurum. Birde komisyon 1,45/1000 alıyorlarmış bu rakam çok mu bankamı değiştirmemi önerirmisiniz. Şimdiden tüm arkadaşlarını bayramını tebrik ediyorum teşekkürler.

Ben Yapı Kredi ile çalışıyorum. Bugüne kadar böyle bir şey olmadı. Belki bürüt ten hesap ettiysen düşük çıkmıştır. Hisse başına 87.97 lira geçmesi lazım.

4. bankadan işlem cinayettir, 10,binde 5veriyorum,acil bankadan çık ,gedikle çalışabilirsin yada başka kurumla

5. Hacim şartsız Osmanlı 10 binde 4.25 komisyon alıyor, siteden stop, izleyen stop veya kâr emirleri verilebiliyor.. Yan sitesinden de meraklıysanız Matriks formasyon önerilerini takip edebilirsiniz.. İşlem hacminiz yüksekse - yazınızdan öyle olmadığı izlenimi doğuyor - on binde 1 bile bulursunuz aracı kurumları kırdırarak..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

6. Cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by tahtayol Yazıyı Oku
    Ben Yapı Kredi ile çalışıyorum. Bugüne kadar böyle bir şey olmadı. Belki bürüt ten hesap ettiysen düşük çıkmıştır. Hisse başına 87.97 lira geçmesi lazım.
    Bankayı bizzat aradım bu parayı neden kestiniz diye bana açıklama olarak hisse bedelsiz vermiş o yüzden kesmişler. Akılları sıra sanki ben yeni hisse almışım gibi al sat işlemi olarak kabul ettiler herhalde adi herifler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by srbnslm Yazıyı Oku
    Bankayı bizzat aradım bu parayı neden kestiniz diye bana açıklama olarak hisse bedelsiz vermiş o yüzden kesmişler. Akılları sıra sanki ben yeni hisse almışım gibi al sat işlemi olarak kabul ettiler herhalde adi herifler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alsat işlemi kadar olmasa da cüzi bir ücret hepsi alıyor sanki..

Edit: Bedelsiz öncesi 20 lota 1 TL(kms+bsmv vs) gelecek şekilde kesmiş. On binde 2.5 gibi..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 67/794 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •