Sayfa 69/794 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 6349 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Yok mu erFOSu bu 2 günlük muhteşem geri dönüşünü alkışlayacak kimse. Bence altına yapmış bebeler gibi 💩 yerinden kalkamıyor ErBOŞ

2. Bu p.çin derdi hiç bitmiyor. Neredeyse bir yıldır adam gibi bir seans izletmedi.

3. Tahtasını kapatın da kurtulalım şundan. Yetti artık. 2 yıldır

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu durumda'da erfos'un pembe çizgiye,ulaşması beklenebilir.

Evet 2. çeyrek bitti sayılır işlem hacmi düşük olduğun'dan,Bist 100 endex'ine 3.çeyrekte'de giremedi,bu durum'da 3 ay daha sürünmeye devam eder.Teknik olarak'ta mavi çizgide debelenmeye devam ediyor.

5. Erbosan bu da mı gol değil

6. Be alnına koyduğumun kağıdı bi git artık küfür baz ettin bizi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. böyle bilançolara böyle temel değerlere karlılıkların üstüne bir de sürekli düşüyorsun .

ben böyle bir ********lik görmedim.
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

8. Evettt herkez kızgın,üzgün,fakat erfos yatırımcı'sı daha önce'de böyle zulüm'ler gördü.
    Haftalık resme baktığımız'da mavi çizgide debeleniyor demiştim,14.50 civarı.
    Önümüzde'ki hafta endex tarafın'da çıkış devam ederse,buda kırmızı çizgi ( 15.50 ) civarı'na gidebilir.
    Temmuz ayı içerisin'de S 400 gerginliği tırmanır'da endex geri gelirse buda mavi çizgiyi aşağı kırabilir.Bu durum'da kanal alt bandını hedefleyebilir.Ağustos ayın'da 2. çeyrek bilanço hatırına kanal üst bandına çıkma ihtimali var orası'da 18.50-19 aralığı.

Sayfa 69/794 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •