Special Days Image
Sayfa 696/795 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746 ... SonSon
Arama sonucu : 6355 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    150'den 100 altına geldiğinde ben o lotların Azimut'un olmadığını ve karşılıklı işlemlerle tahtaya alıcı çekildiğini yazmıştım. Burada duruyor eski sayfalarda. Hala aynı fikirdeyim.
    Evet sizin ve sizin gibi düşünen arkadaşların da hakkını teslim etmek gerekli,
    Ben de ilk satışta Azimut un ayrı yabancı bir şirket olduğunu düşündüğümden,
    ve ortada alım satım ve bir para değeri olduğundan gerçek satış gibi düşünmüştüm.
    En son yine aynı soyadı taşıyan aileden birinin de 84 lü fiyatlardan satmış
    olduğunu öğrenince sn;Küçükandoniyadis bahsetmişti öncekiler 137 den satarken
    bu kişi neden 84 den satmış olsun diye düşündürüyor

ve yatırımcı ilişkilerini aramıştım ilgili kişi izindeymiş aktarılan
    kişi de bilgisi olmadığını bahsetmişti o şekilde kalmıştı.Güncel olarak tekrar
    aradım "sonuçta alan satan olduğuna göre satış görünüyor yani gerçek işlem
    olabilir" şeklinde yuvarlak bir ifade kullandı.İfadenin muğlak olduğunu söyledim
    sonra biz bilemeyiz belki kendileri değerlendiriyor ,belki de fiyatı uygun gördü
    sattılar gibi kesin olmayan şeyler söylediler.
    Tamam kendine göre birşeyler yapmışlardır kendileri bilir demek normal gibi
    görünse de bunlar sonuçta şirketin yön.kurulu başkanı büyük ortaklar
    küçük ortakların da bilmeye hakkı olması gerekir.

Sonuçta sizin de bahsettiğiniz gibi sanırım bu tür portföy yönetim şirketlerinde
    özel bir fon oluşturma imkanı olabiliyorsa kendileri özel bir
    fon kurmuş ve hisselerini aktarmış olabilir diye düşündüm.
    Gerçek bir satım var para ödenmiş vs.
    bilmediğimiz prosedürler,ama ortak olarak "Azimut portföy delta özel serbest fon"
    görünüyor inceleyince aşağıdaki haberi farkettim.

Zaten Genel kurul da online olarak katılmaları vs. yani % 20 paya sahipsiniz
    yönetim kurulun da üyelik talebi bile olur veya başka talepler olur küçük ortakların
    bile söz aldığı yerde daha profesyonel görünen ve daha büyük paya sahip şirket
    formaliteden katılmış görünümünde.

Bahsettiğim bu habere de bakınca işlem bu şekilde olma ihtimali diyelim
    ancak yatırımcı ilişkilerinin de yuvarlak söylemler yerine böyle birşeyse
    bilgilendirmelermekten kaçınmalarına diyecek birşey yok,şahsi düşüncem
    aile özel bir fon kurmuş,hisseleri o fona satış olarak gösterilmiş,detaylı
    bilgi olmadığı için Azimut bile bu fiyattan mal aldı veya maliyeti şu
    diye düşünülmesinin de yolunu açmış.

Vergi avantajını keşfeden fonlara koştu
    KURUM KİŞİ VEYA AİLELER KURUYOR

Özel fon, yatırımcının risk ve getiri beklentilerine uygun olarak
    tek bir kurum, kişi yada aile üyelerine özel kurulan bir fon.
    Bu fon adı üstünde fon yönetim şirketinin kişi,
    aile veya şirkete özel olarak fon oluşturması anlamına geliyor.
    Fonun yönetimine şirket veya kişi isterse katılıyor isterse katılmıyor.
    Böylece kendine ayrı bir fon yönetimine sahip oluyor.
    Son düzenleme : Nexus; 02-07-2022 saat: 12:21.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

2. Gapı dolduracak diye bişey yok kaçış boşluğu olarak da değerlendirilebilir

3. Sayın nexsus hocam işin gerçeği erbosun patronu dürüst ve şeffaf değilder.kayresili diyeceksiniz belki ama onlada alakalı değil.yeni halka arz olmuş konturmatik var takibinde olan varmı bilmiyorum geçende bahsettim patronu çıkıyor ben bedelliye karşıyım yatırımcımı ezdirmem gibi bikaç örnekle sıralayabilirim.demek istediğim dürüstlük.bu arada hisse pazarlamış gibi olmıyım ama geleçeğin kağıdı incelemeni tavsiye ederim.nexsus hocam .teşekkürler.ytd.değildir.

4. Bu seviyelerden küçük bir yukarı tepki bekliyorum sonrasında 82-83 liradaki seviyeler çok muhtemel yüklü alım hedefim 5 dolar seviyesidir.
    110 lira baraj rakam uzaklaşsa bile kısa süreli uzaklaşır.

Eğer 82-83 seviyelerine gelirse ikili dip yapıp yukarı fırlatırlar ve teknik estetik olarak güzel olur aynı zamanda bu yüklü alım hedefim olan 5 dolar seviyesine tekabül ediyor

5.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Sayın nexsus hocam işin gerçeği erbosun patronu dürüst ve şeffaf değilder.kayresili diyeceksiniz belki ama onlada alakalı değil.yeni halka arz olmuş konturmatik var takibinde olan varmı bilmiyorum geçende bahsettim patronu çıkıyor ben bedelliye karşıyım yatırımcımı ezdirmem gibi bikaç örnekle sıralayabilirim.demek istediğim dürüstlük.bu arada hisse pazarlamış gibi olmıyım ama geleçeğin kağıdı incelemeni tavsiye ederim.nexsus hocam .teşekkürler.ytd.değildir.
    Teşekkürler sn;haslemder önceden ilgilendiğim bir hisseydi güzel de primlendi,dediğinzi gibi
    aslında yeniler de halka arz edilmiş temeli sağlam şirketler var yatırım amaçlı incelemekte fayda var.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

Bu seviyelerden küçük bir yukarı tepki bekliyorum sonrasında 82-83 liradaki seviyeler çok muhtemel yüklü alım hedefim 5 dolar seviyesidir.
    110 lira baraj rakam uzaklaşsa bile kısa süreli uzaklaşır.

Eğer 82-83 seviyelerine gelirse ikili dip yapıp yukarı fırlatırlar ve teknik estetik olarak güzel olur aynı zamanda bu yüklü alım hedefim olan 5 dolar seviyesine tekabül ediyor
    5 $ hedefinize pek birşey kalmamış, kademeli alım yapılabilir...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Borsamız da yeni trend. Hisseyi allandır ballandır öyledir böyledir diye diye tepeden ver milletin eline. Sonra bu fiyatlardan geri almaya çalış. Tahtacı bunu çok iyi yaptı. Bize de beklemek düşer. Garanti yatırımın satıcı tarafında olması belkide BİST de yeni bir Erbos için adımların atıldığına işarettir. Yeni zirveler için bayrak değişimidir belkide ...
     Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Bir Erboss sevdalisi ama 1 yildir yokum aranizda sadece yazmak istedigim, gecen sene bu dönem hisseye giren ky 100-150 arasinda mallandirildi,7 kat artan hissede dogal olarak gaz cikarma islemi var,
    Haslemdar kardesim senin tuzun kuru burada 1 yildir gaz verenler dusunsun, tablet mi vardi birkac daha, elbet gidecek ama 2 li dibe gidecek ,
    Biktiracak zamaninda 26-14 arasinda beklettigi gibi,
    Operasyon bitti simdi geri toplama zamani ,
    Kayipta olanlar uzun vade sikinti yapmasin,
    Birgün geri dönecegim illaki,
    Erboss�
    Selamlar herkese

8.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Evet sizin ve sizin gibi düşünen arkadaşların da hakkını teslim etmek gerekli,
    Ben de ilk satışta Azimut un ayrı yabancı bir şirket olduğunu düşündüğümden,
    ve ortada alım satım ve bir para değeri olduğundan gerçek satış gibi düşünmüştüm.
    En son yine aynı soyadı taşıyan aileden birinin de 84 lü fiyatlardan satmış
    olduğunu öğrenince sn;Küçükandoniyadis bahsetmişti öncekiler 137 den satarken
    bu kişi neden 84 den satmış olsun diye düşündürüyor

ve yatırımcı ilişkilerini aramıştım ilgili kişi izindeymiş aktarılan
    kişi de bilgisi olmadığını bahsetmişti o şekilde kalmıştı.Güncel olarak tekrar
    aradım "sonuçta alan satan olduğuna göre satış görünüyor yani gerçek işlem
    olabilir" şeklinde yuvarlak bir ifade kullandı.İfadenin muğlak olduğunu söyledim
    sonra biz bilemeyiz belki kendileri değerlendiriyor ,belki de fiyatı uygun gördü
    sattılar gibi kesin olmayan şeyler söylediler.
    Tamam kendine göre birşeyler yapmışlardır kendileri bilir demek normal gibi
    görünse de bunlar sonuçta şirketin yön.kurulu başkanı büyük ortaklar
    küçük ortakların da bilmeye hakkı olması gerekir.

Sonuçta sizin de bahsettiğiniz gibi sanırım bu tür portföy yönetim şirketlerinde
    özel bir fon oluşturma imkanı olabiliyorsa kendileri özel bir
    fon kurmuş ve hisselerini aktarmış olabilir diye düşündüm.
    Gerçek bir satım var para ödenmiş vs.
    bilmediğimiz prosedürler,ama ortak olarak "Azimut portföy delta özel serbest fon"
    görünüyor inceleyince aşağıdaki haberi farkettim.

Zaten Genel kurul da online olarak katılmaları vs. yani % 20 paya sahipsiniz
    yönetim kurulun da üyelik talebi bile olur veya başka talepler olur küçük ortakların
    bile söz aldığı yerde daha profesyonel görünen ve daha büyük paya sahip şirket
    formaliteden katılmış görünümünde.

Bahsettiğim bu habere de bakınca işlem bu şekilde olma ihtimali diyelim
    ancak yatırımcı ilişkilerinin de yuvarlak söylemler yerine böyle birşeyse
    bilgilendirmelermekten kaçınmalarına diyecek birşey yok,şahsi düşüncem
    aile özel bir fon kurmuş,hisseleri o fona satış olarak gösterilmiş,detaylı
    bilgi olmadığı için Azimut bile bu fiyattan mal aldı veya maliyeti şu
    diye düşünülmesinin de yolunu açmış.

Vergi avantajını keşfeden fonlara koştu
    KURUM KİŞİ VEYA AİLELER KURUYOR

Özel fon, yatırımcının risk ve getiri beklentilerine uygun olarak
    tek bir kurum, kişi yada aile üyelerine özel kurulan bir fon.
    Bu fon adı üstünde fon yönetim şirketinin kişi,
    aile veya şirkete özel olarak fon oluşturması anlamına geliyor.
    Fonun yönetimine şirket veya kişi isterse katılıyor isterse katılmıyor.
    Böylece kendine ayrı bir fon yönetimine sahip oluyor.
    Burada olan şey geçen ay NUGYO'da oldu başka bir metodla..Yazımı okuyunca zaten hemen anlayacaksınız..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=373&page=797

Eğer bir şirket patron şirketiyse ve Kayserili ise kazanma şansın maalesef yoktur..Çünkü sistem patron ve spek üzerinden milleti batırmaya yöneliktir.
    2016 veya 17 ULUSE halka arz edildi 14'tü yanlış hatırlamıyorsam..Sonra ne oldu biliyor musunuz? 4 lira..Şimdi 200 lira..14'ten 4'e kadar satan kimdi patron sonra alan kim yine patron
    İnanılmaz bilançolar vardı 16 iken gördüm 30 hedef koymuştum kendime..Ne bilançoları fiyatlamadılar aynı buradaki gibi..Milleti düşürdüler sonra 2 ay önce 60'lardan 8-10 tavan yaptı..
    Burada da aynısı olacak..Millete illallah dedirtecekler sonra mal düştü mü hızlı hızlı işlemsiz tavanlar başlayacak..Ama ne zaman? Tabi kimsede 1 lot kalmayınca...Bu kağıtların tezahürü budur..Ben artık 100'den bile almıyorum o kadar boşa çıktı benim için..
    3 ay önce 100 altına geldiğinde patronun yaptığı şeytanlığı gördüm. 120 altına hiç bir türlü düşmemeliydi ki tüm kağıtlar tarihi zirvesine çıkmışken.

Sayfa 696/795 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •