Sayfa 7/795 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. Hadi bakalım gençler...
    Yeni hafta,yeni heyecan...
    Bir destek atalım...
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...84#post3196284

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. Sn yavuzby,
    Gondermis oldugunuz grafik icin tesekkurler, grafik icin birkac aciklama da yazabilirmisiniz?
    Saygilar

4. Şimdi sıra geldi verilecek nakit temettü oranının belirlenmesine. Yakın zamanda yönetim kurulu toplanır ve genel kurula sunacağı oranı belirler. Son iki yıl yönetim kurulunda belirlenen nakit temettü oranları genel kurulda düşük görülerek yükseltildi diye hatırlıyorum. Umarım doğru düzgün bir oran belirlenirde bari temettünün hatrına yükselir. Geçen yıl hisse başına yaklaşık net 2,5 tl temettü vermişti ve oran çok düşüktü.Neden derseniz, bu yıl fiyatı 9 tl olan Ereğli hisse başına net 1,24 tl temettü veriyor. Geçen yıl fiyatı ortalama 80 tl olan Erbos'un 2,5 tl vermesi hisseye olan itibarı düşürdü bence.
    Düşünün 10.000 tl ile hisse alsan 1100 adet ereğli alırken 150 adet erbos alabiliriz. 1100*1,24=1350 tl temettü alırken (Ereğli), 150*2,5=375 tl temettü (Erbos) alabiliriz. Dolayısıyla oran skandal derecede düşük ve bu da hisseyi olumsuz etkiliyor. Umarım bu yıl en az 7-8 tl net temettü verir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Tesekkurler sn. Taha

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7. F/k bugün itibarı ile 5. En az 7 olması gerekir diye düşünüyorum. 7 fk için 100 TL’ye ulaşması gerekiyor. Seyretmeye devam.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Erbos bölünme tahminleriniz nedir ?
    Teşekkürler

Sayfa 7/795 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •