Sayfa 740/795 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Sn nexus hocam sizlerden de bir yorum alsak

2.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn nexus hocam sizlerden de bir yorum alsak
    Sizin bir sözünüz vardı mal korkuda alınır diye KY bırakmamaya niyetliler çok kişi de
    sattı sanırım.Şu an görünen de düşen direnci kırdığı yönünde ancak üzerinde tutunabilmesi
    önemli.Haftalık kapanışı yine bu seviyelerde yaparsa bu yükseliş ciddi denilebilecek.
    Zaten gerçekten kırmışsa 2-3 gün üzerinde tutunur teyide gelir.Bu sebeple 135 altı
    günlük kapanışlar yapmaması ilk aşaması.Diğer türlü tekrar üçgenin içine dönecek tekrar 108 dip -135 tepe olara gidip gelmeleri izleyeceğiz. Tarhi zirvesi sanırım 156 larda oraları geçip
    tutunursa hedefi 240 lü seviyeler zaten haftalık grafikleri düzeldi aylık grafik
    kaldı.Bu hedefine bu sene olmasa gelecek sene ulaşacak diye düşünüyorum.

Ancak bu hedef için henüz erken diye düşünüyorum ,
    şahsi düşüncem 140 lara doğru atak yapsa bile geri üçgenin
    içine döneceği yönünde bu sebeple 135 altı günlük kapanışları özellikle stop
    olarak da 128 altını izlemek gerekli.Normalde 124 leri destek yapıp yükselmesi
    oldukca olumlu aslında, kafa karıştıran alış tarafındaki kurumlar.

Bu kurumlar bu tahta da aktif olanlar değil, aksine satan kıurumlar da bu
    tahtanın ilk 5 i daha önce olduğu gibi aynı sıralama ile satıştalar.Ha belki kendilerini satışta gösterip karşı kurumlardan almış olabilirler
    virmanlar olur mu onlara bakmak gerekli ama sanmıyorum en iyisi kırdığı trendin altında kapanışı stop olarak alıp takip etmek gerekli.

Önceden elinde olanlar varsa örneğin ben dün 130-135 aralığında kısa vadeli düşündüklerimi
    sattım,UV olanlar duruyor.Ancak yeni alacak olanlar 135 lerde kalıcı olduğunu görmesi gerekli diye düşünüyorum. Stop rakamını da kabaca 128 altı kapanışlar olarak düşünürüm.Sanırım bugünkü hareketler az çok kendini belli eder.

[IMG][/IMG]
    Son düzenleme : Nexus; 27-09-2022 saat: 09:41.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Sizin bir sözünüz vardı mal korkuda alınır diye KY bırakmamaya niyetliler çok kişi de
    sattı sanırım.Şu an görünen de düşen direnci kırdığı yönünde ancak üzerinde tutunabilmesi
    önemli.Haftalık kapanışı yine bu seviyelerde yaparsa bu yükseliş ciddi denilebilecek.
    Zaten gerçekten kırmışsa 2-3 gün üzerinde tutunur teyide gelir.Bu sebeple 135 altı
    günlük kapanışlar yapmaması ilk aşaması.Diğer türlü tekrar üçgenin içine dönecek tekrar 108 dip -135 tepe olara gidip gelmeleri izleyeceğiz. Tarhi zirvesi sanırım 156 larda oraları geçip
    tutunursa hedefi 240 lü seviyeler zaten haftalık grafikleri düzeldi aylık grafik
    kaldı.Bu hedefine bu sene olmasa gelecek sene ulaşacak diye düşünüyorum.

Ancak bu hedef için henüz erken diye düşünüyorum ,
    şahsi düşüncem 140 lara doğru atak yapsa bile geri üçgenin
    içine döneceği yönünde bu sebeple 135 altı günlük kapanışları özellikle stop
    olarak da 128 altını izlemek gerekli.Normalde 124 leri destek yapıp yükselmesi
    oldukca olumlu aslında, kafa karıştıran alış tarafındaki kurumlar.

Bu kurumlar bu tahta da aktif olanlar değil, aksine satan kıurumlar da bu
    tahtanın ilk 5 i daha önce olduğu gibi aynı sıralama ile satıştalar.Ha belki kendilerini satışta gösterip karşı kurumlardan almış olabilirler
    virmanlar olur mu onlara bakmak gerekli ama sanmıyorum en iyisi kırdığı trendin altında kapanışı stop olarak alıp takip etmek gerekli.

Önceden elinde olanlar varsa örneğin ben dün 130-135 aralığında kısa vadeli düşündüklerimi
    sattım,UV olanlar duruyor.Ancak yeni alacak olanlar 135 lerde kalıcı olduğunu görmesi gerekli diye düşünüyorum. Stop rakamını da kabaca 128 altı kapanışlar olarak düşünürüm.Sanırım bugünkü hareketler az çok kendini belli eder.

[IMG][/IMG]
    Dün alan-satan kurumlarla bugünkü duruma bakınca
    dün satan neden sattı bugün alan neden aldı yani
    dün alanlar satıma geçmiş satanlar alıma geçmiş.
    Satım tarafında görünüp yüksel bugün alım tarafında görün
    143 leri göster geri çekil,132 civarına dokunup tekrar yukarı yönlenirse
    düzeltme yapıyor denebilir.

[IMG][/IMG]

4. Dün kÜ AKD ,bugünkü AKD
    Alanlar satışa geçmiş satanlar alışa geçmiş
    satanların sıralaması bile aynı vs...

Dün güya 132 lerden satanlar bugün 143 lerden bile almış
    İşleri güçleri küçükleri soymak onun için günlükcüler veya KV
    düşünenler için değil bu tür tahtalar...

[IMG][/IMG]

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Kuşlu sitedeki höstadlarin müritleri trade yapmaya doymadılar . Bu fiyatlardan çorba parasını çıkaranlar müsait bir yerlerde insinlerde yolumuza bakalım bizler...

6. Döke döke gidecek artık

7. Ala ala gidiyoruz..

8. Aylık grafik, 2-3 gün sonra aylık kapanış yapacak
    tutanacağı rakamlar önemli...Hızlı yükselişlerle ortalamalarını
    aşağıda bırakıyor haliyle geri dönüşü de hızlı oluyor böyle giderse
    önümüzdeki günlerde yine 130 lu seviyeler de düzeltme yapabilir.

[IMG][/IMG]

Sayfa 740/795 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •