Sayfa 86/795 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 6355 madde; 681 - 688 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Şimdi yarın için,bu gün gördüğü 17.30 seviyesini geçebilecek'mi ona bakacağız,geçemez altın'da kapatırsa,bayram'dan sonra endex hareketine göre yön belirleyecektir.Yarın için endex tarafın'da olumluyum.Dediğim gibi bilanço hatırına 18-19 aralığını deneyeceğini düşünüyorum.Asıl yükseliş trendinin daha zamanı var gibi gözüküyor.Bunun için sürekli söylüyorum aylık işlem hacmi artmalı ve hisse xu100 endex'ine geri dönmeli.Yoksa diğer işlemler göstermelik al gülüm ver gülüm hesabıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Şimdi yarın için,bu gün gördüğü 17.30 seviyesini geçebilecek'mi ona bakacağız,geçemez altın'da kapatırsa,bayram'dan sonra endex hareketine göre yön belirleyecektir.Yarın için endex tarafın'da olumluyum.Dediğim gibi bilanço hatırına 18-19 aralığını deneyeceğini düşünüyorum.Asıl yükseliş trendinin daha zamanı var gibi gözüküyor.Bunun için sürekli söylüyorum aylık işlem hacmi artmalı ve hisse xu100 endex'ine geri dönmeli.Yoksa diğer işlemler göstermelik al gülüm ver gülüm hesabıdır.
    Teşekkür ederim Üstad sağolasın.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dün 16.45 direncinin üzerinde kapattı açılış ile ilkin 16.63 daha sonra 17.30 kırar gibi kirmazsa bile yakın kapatacak tır daha sonra 19.38 de direnç var

Sn Dandanakan ve Sn Ozergur verdiğiniz bilgiler bizler için önemliydi.

Teşekkür ederim.

Bu kıt ortamda az da olsa karı arttırmış olması hissenin sağlamlığını gösteriyor zaten.
    Adamlar krizi bahane edip karı az da gösterebilirlerdi.

Syg.

5. Bence çok güzel rakamlar açıklamış. Kar neden az görülüyor anlamadım.
    Bilanço günü hisseye girdim. düşerse daha da alacağım.
    Bu şirket bu finansallarla bana göre alınması gereken fiyatlarda.
    Hepimize bol kazançlar. Güzel paylaşımlarla dolu bir dönem geçiririz umarım.

6. Shiva arkadaş bu kağıt da baskı var bu yüzden bu fiyatta. artık zaman i gelmiş olabilir . oluşacak grafiği iyi gözlem etmek lazım .cuma günü endeksinde üzerinde getirisi var fakat son anda ağırlık ortalama nin altında kapandı.bu gidişle birkaç gün de ancak 17 28 direnç kırılır.bu hissede sabır etmek lazım güzel mali verileri var.en başta fk

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Bence çok güzel rakamlar açıklamış. Kar neden az görülüyor anlamadım.
    Bilanço günü hisseye girdim. düşerse daha da alacağım.
    Bu şirket bu finansallarla bana göre alınması gereken fiyatlarda.
    Hepimize bol kazançlar. Güzel paylaşımlarla dolu bir dönem geçiririz umarım.
    Tüm bilançoları görüp karar veren bir güruh var... Sanırım kıymeti iyice anlaşılmıştır gelen bilançolar genel olarak tatmin edici değil...Geçmiş kriz tecrübelerimiz ülke olarak fazla bu dönemlerde karlılığını koruyanlar krizlerden çıkıldığında ciddi özsermaye artışı yakalayabiliyor mesele krizden güçlenerek çıkabilmekte...

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 16;64 ve üzeri kapanış önemli

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 86/795 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •