Sayfa 737/795 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Her an herşey olabilir bu kadar baskının sebebi elbet vardır .bi capanoğlu çıkacak yakında durum onu gösteriyo zaten.şöyle sermaye artırımı yapıp fiyat 55 tl gibi ordan da sabrı olmayan ky ye malı sattırıp elinden alabilirler.

2.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Her an herşey olabilir bu kadar baskının sebebi elbet vardır .bi capanoğlu çıkacak yakında durum onu gösteriyo zaten.şöyle sermaye artırımı yapıp fiyat 55 tl gibi ordan da sabrı olmayan ky ye malı sattırıp elinden alabilirler.
    kesinlikle katılıyorum. bir capanoğlu cıkacak altından. dolaşımdaki lotla bile oynamaya başladılar ufak ufak. yakında haber gelir umarım yine belden aşşağı vurmaya çalışmazlar yatırımcıyı.

3. azimutla alakalı bir gelişme olacağını düşünüyorum ben alış satış vs haberi gibi

birkaç lotda ben alayım dedim hemen aşagı bastı.

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    birkaç lotda ben alayım dedim hemen aşagı bastı.
    Ben alırken bazı indikatörler de dönüş belirtisi vardı 500 lot alayım dedim aldım ve sayın dalevereci hemen aşagı çekti. bende tabi fırsatı degerlendirdim ve sayıyı 7 kat artırdım. Şimdi bir aşagı atraksiyon daha yapsada birazdaha alsam diye bekliyorum.Bazen yaptıkları hareketlerin küçük yatırımcıda ki etkisini anlamak için spekler bu tür sayfaları okuyabilirler, Okursa bilgisi olsun diye yazdım. Yatırım tavsiyesi degildir.

6. bu kağıt niye kıpırdamıyor. daha ne olması lazım gitmesi için. çok bekletti.

7.  Alıntı Originally Posted by borsazede90 Yazıyı Oku
    bu kağıt niye kıpırdamıyor. daha ne olması lazım gitmesi için. çok bekletti.
    Hasan Polat aldigi icin, onu dokene kadar gitmez artik

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mexican Yazıyı Oku
    Hasan Polat aldigi icin, onu dokene kadar gitmez artik

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayım mexican benden öncede gitmiyordu simdide gitmez ise benden bilmeyin diycem ama bazı indikatörler ala dönmek üzere mutlaka yükselir endişe etmeyin. ben 300 e kadar buradayım. Hayırlısı olur İnşallah

Sayfa 737/795 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •