Sayfa 598/795 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. patronun hisse satmasıyla, fona devredip oradan yönetmesi hissenin

fiyatlaması açısından önemli.

Aynen katılıyorum

8 yıldır taşıdığım hissede böyle saçma bir belirsizlik görmedim

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Fon a gecen hisseleri ne amacla verildi asıl önemli olan bu 3. Kişiler e veya yabancı veya yerli şirkete satmak İcin mi? hisselerin devri durduk yere yapmazlar veya fon un hisseler kendilerinde durmasının ÖZBIYIK ailesine bir getirisi mi var ? bunun hakkında bir acıklama yok daha şeffaf olabilirdi kurumsal olmayınca hertürlü oyun var diyebiliriz
    Ytd
    Ytd.
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Fon a gecen hisseleri ne amacla verildi asıl önemli olan bu 3. Kişiler e veya yabancı veya yerli şirkete satmak İcin mi? hisselerin devri durduk yere yapmazlar veya fon un hisseler kendilerinde durmasının ÖZBIYIK ailesine bir getirisi mi var ? bunun hakkında bir acıklama yok daha şeffaf olabilirdi kurumsal olmayınca hertürlü oyun var diyebiliriz
    Ytd
    Ytd.
    Ytd.
    Kendi adıma şu saatten sonra risk görüyorum

Hisse maaliyetim

5 TL

155 den bile satmadım

Yıllardır bu kadar güvendiğim

Şirket beni tedirgin ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by cbgul44 Yazıyı Oku
    patronun hisse satmasıyla, fona devredip oradan yönetmesi hissenin
    fiyatlaması açısından önemli.
    Aynen katılıyorum
    8 yıldır taşıdığım hissede böyle saçma bir belirsizlik görmedim
    Mahmut ve Mehmet Özbıyık ın ifadelerinde bi yanlış veya eksik anlatım var diye
    düşünüyorum,satış öncesinde derken satış öncesinde oranlarım değişmemişti
    olarak mı belirtilmiş oysa bu satışla satış sonrasındaki oranlarım değişmemiştir
    demesi gerekirdi,sonuçta oranları da değişmiş.
    Örneğin Kadriye Hasoğlu belirtmiş satış sonrasında oranım şu seviyeye düşmüştür
    diye, Benim düşüncem bu hisseler patron bu ederi uygun gördüğü için satmış
    olduğu yönünde.Yatırımcı ilişkilerinden pazartesi günü net bilgi almak daha doğru olur.
    Daha şeffaf ve açıklayıcı olmalılar ki çoğu ortamda fona devredildi patron ordan yönetecek
    yönünde fikirler var bu açıklamalarına istinaden,ama Azimut la bu adamların bir ilişkisi yok.
    Hisseler Azimut a geçmiş ve azimut u temsil eden kişiler belli artık Azimut ayrı bir hissedar
    benim düşüncem bu yönde.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

5. Kadriye hanım kap açıklamasında satmıs fona. Mehmet ve mahmut ta hısseri devretmiş gıbı görünüyor ordan yönetecegım anlamı var. yani hisse oranı oy hakkı degişmedi demesi nin ve direk ve dolaylı yoldan demesinin başka anlamı yok
    Yada kap bıldırımlerı hatalı yazıldı pazartesi sabah şirketi arayanlar net cevaplar alıp bizleri de bilgilendirin

Saygılar

6. gün..

7. geri kalan çalıymayıda yüklemek niyetimdi ama müsait olamadığım için sadece üsttekini atabildim şimdilik.. inş. akşam tamamlama fırsatım olursa gerisini de atacağım..

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    geri kalan çalıymayıda yüklemek niyetimdi ama müsait olamadığım için sadece üsttekini atabildim şimdilik.. inş. akşam tamamlama fırsatım olursa gerisini de atacağım..
    Çalışmalar için teşekkürler sayın sevenhil

Sayfa 598/795 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •