Sayfa 609/795 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Dibi görmeden pacayi sivamamak gerekiyor bir dip gelsin neresi olacaksa artik…

2. 1 yıl önce 25 lerim üzerine cıksın diye yazıyorduk hısse 157 leri gördü
    Emtiya fiyatları yukselmesıne pozitif etki etttıgı gibi düşüsünde negatif etkisi olacaktır
    Hısse de olumsuz görünüm emtiya fiyatlar
    Tabi bilancolar a nasıl yansıyacak o da düşündürücü
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kanal içinde kalmaya devam etmez inş...

95 ufak bir tepki gelmiş ama yeni giriş için halen erken bence, henüz dip değil bence.. endekside göz önüne alırak..

4.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    neden bu 200 gitse maz mı
    Gitsin elbette 300 de olsun

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    1 yıl önce 25 lerim üzerine cıksın diye yazıyorduk hısse 157 leri gördü
    Emtiya fiyatları yukselmesıne pozitif etki etttıgı gibi düşüsünde negatif etkisi olacaktır
    Hısse de olumsuz görünüm emtiya fiyatlar
    Tabi bilancolar a nasıl yansıyacak o da düşündürücü
    Ytd.
    Efe kardesim
    Ilk dönem karlarinda Stoklara pozitif etkisi olmus ve karida güzel etkilemisti, buda tabi satin alindi bu hareketle, erbosta hikaye bitmez ama azimutla palamut avi yapilip bu hale gelmesi hos degil , dibe gidiyor , hala 3,5 kat gecen seneye göre bu endekse göre güzel, spek bir yerden cevirir ama sanki tepki gelse dahi daha var gibi Sevehill dostumun yazdigi gibi..

6.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Kütahyada 70 tl den yakalandık vicdansızlar 30 lara kadar bastılar kağıdı 2 haftada yüzde yüz sonra toparladılar 64 lere kadar yine 2 haftada panik yapıp satmayıp bekleyen 30 tl lerden takviyede yaptıysa zarar etmedi aksine karlı çıktı hasili döner dolaşır aynı fiyata gelirde geçerde yeterki hisse sağlam olsun bilançoda bozulma olmasın,erbos karlılık artarak devam edeceğe benziyor özsermayede güçlenecektir kısa vade değilse pozisyonlar şimdiki zarar kara dönüşebilir. ytd.
    Kutpo yu 2018 de aldım 2020 de pandemıde cıktım dolar zirvesinde pandemi düşüşü ve tek kişinin toplaması benim İcin cıkıs zamanıydı 1 kısının insafına kalmak veya pandemıde hisselerin asırı ucuzlaması esktra kar yazması demekti
    Kutpo 5 TL den veya 20 lerden erbos almayıp erbos u 150 lerden almak ve kar beklemek %50 ihtimal dahi olsa alınmaz
    Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Kutpo yu 2018 de aldım 2020 de pandemıde cıktım dolar zirvesinde pandemi düşüşü ve tek kişinin toplaması benim İcin cıkıs zamanıydı 1 kısının insafına kalmak veya pandemıde hisselerin asırı ucuzlaması esktra kar yazması demekti
    Kutpo 5 TL den veya 20 lerden erbos almayıp erbos u 150 lerden almak ve kar beklemek %50 ihtimal dahi olsa alınmaz
    Ytd.
    Aslında rağbete bağlı bir durum ve sermayedarlar piyasaların nabzına göre hareket ediyorlar,açıkcası geçen yıl pandemi ve kapanmayla başlayan hisse çılgınlığından geçte olsa uyanmaya başladık,geçmiştede nice karlı hisseler vardı yahu diyorduk bu hissede sermayesinin bir kaç kat kar var ama hisse sürünüyor diye hep serzenişte bulunuyorduk fakat olay tamamen rağbete bağlı,baktığımızda hemen hemen herkes bankaların yüzde yüz hatta 200,300 ucuz olduğunda hemfikir lakin talep olmayınca gitmiyor anasını öpsen gitmiyor bu aralar piyasaları düzeltmek için bahaneleri buldular merkez bankası faiz indirince medyada faiz lobisi bunu abarttıkça abarttı hepsi uzman kesildi başımıza sanki ülkeyi yönetenler yada merkez bankası yetkilileri hiç bir şey bilmiyormuş gibi,daha önce sezon başında efendim turizmden beklediğimiz gelir gelmez ihracatda pandemiden dolayı düşer diyerek yaygara yapanlar yanıldılar turizmde iyi geçiyor ihracat rekorlar kırıyor, para babaları piyasaları istedikleri gibi yönlendiriyorlar,hissesine güvenen imkanı varsa ekleme yapıp bekleyecek kazanmanın başka yolu yok bu piyasada.herkese bol kazançlar.ytd.

8. Emtiya artısı hisse de stoklardan ekstra kar yazdı emtiya düşünce nasıl bir bılanco gelir orası belirsiz hisse de asırı düşüş buna baglı
    Haber akısı da yok suan bunlar olumsuz etken
    Ytd.

Sayfa 609/795 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •