Sayfa 624/795 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Borsada işlem görmeyen paylarını kayıt ettiriyorlar belkidebüyük bi bedelsizin habercisidir olabilir.
    Miami de yaşayan Terki joe üstadımla telefonla görüştüm o da böyle söyledi ama bedelli bedelsiz karışık olabilir daha büyük ve geniş boru yapmak için para lazımmış ben Las Vegas da hafta sonları yolumu buluyorum ama borucular parayı bedelli de bulur bu böyle bilinaaaa dedi ytd

2.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Miami de yaşayan Terki joe üstadımla telefonla görüştüm o da böyle söyledi ama bedelli bedelsiz karışık olabilir daha büyük ve geniş boru yapmak için para lazımmış ben Las Vegas da hafta sonları yolumu buluyorum ama borucular parayı bedelli de bulur bu böyle bilinaaaa dedi ytd
    Şirketin geleceği için iyi bir adım olur da bizler için nasıl olur ?

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by cbgul44 Yazıyı Oku
    Şirketin geleceği için iyi bir adım olur da bizler için nasıl olur ?
    Kent te Kartonsan da Yonga da gerçekleşen Konya da rüzgarının bile yarattığı durum ne yaptıysa bunda da o olur. Sonuçta bu bir boru yüklü bedelli bedelsiz boyunu uzatır çapını genişletir eğer uluslararası doğalgaz boru döşemeciliğine soyunuyorsa bu biçilmez kaftandır. Hayırlısı Eblek de aylardır böyle bir habere hazırlık yapıyordu bakalım nolcek? Ytd

4. Sayın cbgull kapta tl olarak gözüküyo lot yazmıyo

5.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Sayın cbgull kapta tl olarak gözüküyo lot yazmıyo

6. gönderilen kap haberini bile doğru okuyamayan bunu milyon lot olarak paylaşan bilerek yada bilmeyerek bir.spekulasyona sebep olmak ne kadar garip bir durumdur ... youtuber denen şahıslarda aynı hata uzere video paylaşmışlar ,

7. https://youtu.be/2YUKPNZf36M

buyurun buradan yakın

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    gönderilen kap haberini bile doğru okuyamayan bunu milyon lot olarak paylaşan bilerek yada bilmeyerek bir.spekulasyona sebep olmak ne kadar garip bir durumdur ... youtuber denen şahıslarda aynı hata uzere video paylaşmışlar ,
    nominal tutar diyor sayın foton. nominal değer 1 tl. ise milyon lot olmaz mı.
    clandras'ı google'dan tıklayın yaşadığım yeri görün...

Sayfa 624/795 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •