Sayfa 157/795 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Kesinlikle katılmıyorum.hissenin gerilediği doğru.fakat kar rakaminin düşük gelmesine bağlı değil.kar rakaminin bahane edilip aşağıya baskılanması.senin dediğin gibi olsaydı düşüş devam ederdi.zaten hisse yeterince kar ediyor.bundan sonra da dediğin gibi yükselmesi için kar rakamlarina bağlı değil.bu süreçte bir çok kağıt zarar edenler dahil nerdese ikiye katladı.burdaki mevcut tablo bile hissenin 35.40 fiyata gelmesin için yeterli.sorun nerde dersen bu yükselişin katmerli olması için kağıdın baskilanmasinda.kagidin baskilandigini ise derinlik bilgisi alabileceğin bir uygulama ya üye ol anlarsın.

2. Bugün olmasada yarın yukarı hareketi gelir......an itibariyle 21.56

3. 21.70e 11, 524 lotu yığmış varsa BABAyiğit gelsin alsın diyor. Bugün ya nötr ya da negatif kapanış olacak.

4. Uçuyor maşallah

5.  Alıntı Originally Posted by simsar41 Yazıyı Oku
    21.70e 11, 524 lotu yığmış varsa BABAyiğit gelsin alsın diyor. Bugün ya nötr ya da negatif kapanış olacak.
    Bana inat yapıyor......

6.  Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılmıyorum.hissenin gerilediği doğru.fakat kar rakaminin düşük gelmesine bağlı değil.kar rakaminin bahane edilip aşağıya baskılanması.senin dediğin gibi olsaydı düşüş devam ederdi.zaten hisse yeterince kar ediyor.bundan sonra da dediğin gibi yükselmesi için kar rakamlarina bağlı değil.bu süreçte bir çok kağıt zarar edenler dahil nerdese ikiye katladı.burdaki mevcut tablo bile hissenin 35.40 fiyata gelmesin için yeterli.sorun nerde dersen bu yükselişin katmerli olması için kağıdın baskilanmasinda.kagidin baskilandigini ise derinlik bilgisi alabileceğin bir uygulama ya üye ol anlarsın.

Bana katılmayabilirsin ancak ortada bazı gerçekler var bunları görmezden mi gelelim çeyreklik 20-25m arası gelen kar rakamı 3.çeyrekte 12'ye düşmüş sebeplerini daha önce belirtmiştim önemli değil ya zaten şirket geçmişte iyi kar etti diyerek geçiştiremeyiz bu durum gelecek çeyrekler için bir belirsizlik oluşturuyor umarım geçici bir durum olur. Hissenin bir potansiyeli ve daha yüksek ederi olduğunu bende düşünüyorum ancak sonuçta birileri bu durumu hisseyi baskılamak için kullanabilir zaten kendin söylüyorsun "kar rakamına bağlı değil, kar rakamının düşük gelmesi bahane edilip baskılanması" diye tavuk yumurta hikayesi demek ki kar rakamına bağlı bir şeyler oluyor ister baskı de ister başka bir şey.

Endeks dışı, nispeten sığ patron hissesi tabir edilen bu tür hisselerde hisseye çöreklenmiş güçlü kişi yada grupların istediği gibi hareket etmesi kolay oluyor, bu baskıyı kırmanın en önemli yolu güçlü bilanço sonuçları ve yüksek kar aksi durumda hissedeki spekin keyfine kalır.

Alıntı Originally Posted by simsar41 Yazıyı Oku
    21.70e 11, 524 lotu yığmış varsa BABAyiğit gelsin alsın diyor. Bugün ya nötr ya da negatif kapanış olacak.
    Son birkaç gün boyunca pagyo da vu yine son bir-kac gün bakab da aynı şeyleri yapıp bıktırdılar. Ancak ısrarla bir kademeye yığılmış duvar gibi lot satışlarını gördüm ve almaya devam ettim.20000 lot pagyo 11000 lot civari bakab vardı. Hemde 24 lerden cijtidmgim erbosan almıştım yani son 10 15 günde. Ve bugün bumn oldular. Yanı bence tamamiyle nal toplamak için yapıyorlar. Ben hiç korkmuyorum.sadece biraz zaman. Emin olun.. aldıkça alıyorum. Tabi yrd.

Selammmm ben geldimmm

Sayfa 157/795 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •