Sayfa 542/795 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    insaAllah erbos bu temel verilerle hakettigi yere gidecek, 2. çeyrek bu mana da çok önemli
    Yeni bir jantsamı doğuyor yoksa ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Yeni bir jantsamı doğuyor yoksa ytd.
    Erbos güzel hissedir , temettusu düşük sermayesi yüksek özsermaye ve kar rakamıyla, jants kadar olmassa da iyi yerleri hakediyor

3. 100 üzeri dördüncü deneme ... başarılar diliyorum Erbos

4. 5 dk ta kırıllım sonrası her zamankı gibi sov yaptı

5. Ya bölünmeli yada boru capi artmali, cap artsin veya bölüp akitsinlar..

6. Hisse %7.29 artmış bu ortamda; buna rağmen forum çok sakin . Herkes almış pusuda bekliyor sanırım. Erbos'un karanlıkta genellikle yükseliş ile çıkması da pozitif. Bugün hacimli bir şekilde en yüksek kapanışımızı yaptık, hissenin yaptığı hacimler de artış trendinde, gün geçtikçe hisse daha da göz önüne gelmeye başladı. Son zamanlarda 30-40 milyon tl altında hacim olduğunda hisse genellikle eksi kapadı, bunun üstünde ise artı kapanışlar yaptı çoğunlukla.

Sevenhill hocam, yeni destek dirençler var mı, grafik aynı şeyleri mi söylüyor?
    Bir de arkadaşlar, rsi14'ü nereden takip ediyorsunuz? Hisse 3 gün art arda düştüğü halde rsi 59 altına düşmedi, ki çok daha düşmesini bekliyordum. Doğru veriye bakıp bakmadığımdan emin olamadım, siz nereden takip ediyorsunuz?

7. Karanlık kapanıs veya tabanda alıcının coklugu sizi aldatmaya yönelik daha önce bunu gördük zirveler gecildigi surece pozitif iyimserlik devam eder ikili tepe ye dikkat edilmeli yülselis trendi şirketten gelen bılanco ve haberlere göre degişir yaklasık bir yıl geride kaldı. Kasa doldugu sürece bedelsiz potansiyeli artıgı sürece trend devam eder hisse son 12 yılda kar acıklamıs hıc zarar yazmadı sadece yatırım ve durus dönemlerinde kar da düşüş oldu

Daha önceleri her seyi anlık kademelerın durumu skısma kırıklıkları yazıyordum fiyat 30 50 lerde degil gün ici fiyat 10 TL degişiyor bin lotta 10 bin TL ediyor. Kimsenin etki altında kalmaması İcin gün ici yorumlar iyi olmaz.
    Her şeyin bir degeri vardır size göre degerine ulastıysa satarsınız ulasmadıysa beklersiniz
    Ytd.

8. Sayın sevenheliii

sana zahmet erbos dolar bazlı bir çiziktiriverirsen memnun olurum yolumuzu göreleim sana zahmet.
    Son düzenleme : gunall; 27-06-2021 saat: 21:23. Sebep: erbos

Sayfa 542/795 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •