Sayfa 788/795 İlkİlk ... 288688738778786787788789790 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Borucu amca dosemeye devam ediyor. Bakalım nerede durduracak

2. Kuzey boru tavan tavan gidiyor
    Şunun yaptığı işe bak
    Gıdım gıdım gidiyor.

3. Kuzey boru sabah sabah yine tavan oldu
    Sen , hala uyu

4. Arkadaşlar merhaba , biraz Erbos aylarındaki kücük sermayeli ve yüksek karlı emsal şirketlerin fiyatlarını biraz inceledim , örneğin Egeen , Bfren , Fmizt , Çmbtn , Alcar , Brsan , Bryat vb. bu hisselerden en az yükselen x4 - x15 yükselmiş son 18-24 ay içinde. Erbos ise %50-80 civarı yükselmiş. Böyle sağlam bir firmanın bu aradaki farkı çok geçmeden dengeleyeceğini düsünüyorum ve 400-500 lere gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Düşüncemde yanlışmıyım ? Sizlerin bu konuda düsünceleri nasıl ? Fikri olan arkadaşlar fikir ve analizlerini paylaşırsa sevinirim. Ayrıca şirket hakkında daha fazla bilgisi ve araştırması olan arkadaşlar varsa aramızda , bilgi ve düsüncelerini paylaşırlarsa çok faydalı olur hepimiz için. Herkese saygılar ....

5. yıl sonu benimde beklentim 500 TL.

6. Bank Of Amerikanın alıp yükseltemediği tek hisse olarak tarihe geçecek sanırım ;)) Endeks 8050 lerdeyken geçen ay 220- 240 arası gidiyordu şimdi gitmemek için her türlü ayak diretiyor !! Dilerim biri şeytanın bacağını kırar gibi o ayak diretenlerin bacağını kırar ve ilk etapta 220 lere hızla gider. Y.t.değildir

7. Kuzey boru kaçıncı tavanını yaptı , bugün de tavan.
    Sen uyumaya devam et

8.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba , biraz Erbos aylarındaki kücük sermayeli ve yüksek karlı emsal şirketlerin fiyatlarını biraz inceledim , örneğin Egeen , Bfren , Fmizt , Çmbtn , Alcar , Brsan , Bryat vb. bu hisselerden en az yükselen x4 - x15 yükselmiş son 18-24 ay içinde. Erbos ise %50-80 civarı yükselmiş. Böyle sağlam bir firmanın bu aradaki farkı çok geçmeden dengeleyeceğini düsünüyorum ve 400-500 lere gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Düşüncemde yanlışmıyım ? Sizlerin bu konuda düsünceleri nasıl ? Fikri olan arkadaşlar fikir ve analizlerini paylaşırsa sevinirim. Ayrıca şirket hakkında daha fazla bilgisi ve araştırması olan arkadaşlar varsa aramızda , bilgi ve düsüncelerini paylaşırlarsa çok faydalı olur hepimiz için. Herkese saygılar ....
    Google dan işyatırım kboru diye girdim
    Şirketin rasyolarını inceleyince , ERBOSAN ın Kboru dan enaz 3 kat daha ucuz olduğu kanaatini edindim.
    Gerçi kboruyu şişirdiler ama , hadi 2 kat daha ucuz diyelim
    Bu durumda ERBOSAN ın enaz 350 TL olması lazım.

Bence , ERBOSAN hissesi olan , ekranı kapatsın , hiç bakmasın. Satış yapmasın.

Sayfa 788/795 İlkİlk ... 288688738778786787788789790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •