Sayfa 159/795 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bugünkü harekete bir anlam veremedim gel gel yapıp yukarıdan mal mı veriyorlar yoksa aşağı yukarı silkeleme ile dökmeye mi çalışıyorlar. Panik yapacak bir durum yok zaten borsayı panik yapacak bir ortam olarak görmek anlamsız korkuya yer yok (spekülatif asansör hisseler hariç) doğru hisselerde sabırlı olmak lazım biraz düşerse bir süre sonra da çıkar bir zamanlar 14'lere kadar düşmüştü. Bana göre temel verilerine göre sağlam bir hisse ve pahalı da değil olmazsa temettü alır bekleriz tabi herkesin kendi kararıdır.

2. Haftalık resim'de,turuncu ve kırmızı çizgi üzerindeyiz bu olumlu,mavi çizgiyi hacimli geçerse üst yeşil radara girer.
    Endex'te 106.000 seviyesi önemli çok zor geçildi altın'da kapanış hoş olmaz
    Turkuaz yükselen çizgi 20.80 civarı.

3.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Bugünkü harekete bir anlam veremedim gel gel yapıp yukarıdan mal mı veriyorlar yoksa aşağı yukarı silkeleme ile dökmeye mi çalışıyorlar. Panik yapacak bir durum yok zaten borsayı panik yapacak bir ortam olarak görmek anlamsız korkuya yer yok (spekülatif asansör hisseler hariç) doğru hisselerde sabırlı olmak lazım biraz düşerse bir süre sonra da çıkar bir zamanlar 14'lere kadar düşmüştü. Bana göre temel verilerine göre sağlam bir hisse ve pahalı da değil olmazsa temettü alır bekleriz tabi herkesin kendi kararıdır.
    Lütfen endeksi de dikkate al .endeks dün bir aralar yüzde 0.65 e geldi daha sonra bu noktada n yüzde 1 düşüş yaşandı.bu noktada erbosan ada bir çok satış geldi . yinede artı kapattı.aslinda son anlarında yinede ağırlık ortalama üzeri ne atmaya çalıştı.fakat hemen satış geldi.birde dün 22.96 direnç noktasını dikkate almak lazım bu direnç noktası ve endeksin geriye gelmesi maalasef kağıdı geriye cekti

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Daha önce de galiba 18 19 larda iken ilk yorumlarımda yazmıştım. Bu kağıt gi de çek. Diye. Hemde sert bir şekilde. Sadece biraz sabit. Bakın ersu. Sayas. Oylum. Algyo. Silver. Bakab. Sanko. Crdfa. Glryo. Hepsinde söyle böyle bulundum. Şimdi bakab.i da bıraktım erbosandayim. Galina başkaları da var. Ben ciddi girdim. Ve hiç korkmuyorum. Her halükarda sizler iyi incelemeden karar vermeyin . YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Daha önce de galiba 18 19 larda iken ilk yorumlarımda yazmıştım. Bu kağıt gi de çek. Diye. Hemde sert bir şekilde. Sadece biraz sabit. Bakın ersu. Sayas. Oylum. Algyo. Silver. Bakab. Sanko. Crdfa. Glryo. Hepsinde söyle böyle bulundum. Şimdi bakab.i da bıraktım erbosandayim. Galina başkaları da var. Ben ciddi girdim. Ve hiç korkmuyorum. Her halükarda sizler iyi incelemeden karar vermeyin . YTD.
    Endeks in bu kadar gittiği dönemde bir çok kağıdın en az yüzde 50 getirisi olduğu dönemde bu kadar düşük fk sahip bir kağıt için getiri potansiyelini tahmin etmek marifet olmamalı.listemde bulunan kağıtlara göre konuşuyorum zaten çok geri kaldı.baskilandigini düşündüğüm bir kağıt.her şeye rağmen 24 fiyati bile geçmesi 1ay hatta daha fazla zaman alabilir.bu kadar iddialı olmamak lazım.en azından kısa zamanda

6. Lokmalar büyüyor adımlar büyüyor artık tutunma zamanı ileri

7. Frigo'nun 10.50 tl olduğu borsada en az 50 tl olmayan erbos'a ERFOS denmezde ne denir ?

8.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Frigo'nun 10.50 tl olduğu borsada en az 50 tl olmayan erbos'a ERFOS denmezde ne denir ?
    Şubat sonuna kadar hareketi tamamlamış olur ben minumum 36 üzerinde bekliyorum

Sayfa 159/795 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •