Sayfa 780/795 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. İşin ilginç yanı pd miz bile borusan ve erciyes ten daha düşük

2. Bu gidişle brsan da geçer bizi

3.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Bu gidişle brsan da geçer bizi
    abi sen uzun yıllardır tasıyordun sanırım sen bılırsın huyunu suyunu ne olcak bu iş

4. Bilemiyorum ki 199 gördü duruyo hala eninde sonunda yapacak hareketini tekkeyi bekliyom. 6 7 senede 1 10 gidiyor erbos sabır kağıdı. Dolar bazında hiç bir zaman kaybettirmedi.hersene temettü verir. Temettü hisseleri arasında gözükmez Bu sene nerden baksan hisse başı 3 4 tl arası temettü verir.belkide daha fazlası.

5. Patronun vardır bi bildiği ne zaman izin verirse ozaman geçen yazdım azimut yatırm fonları iş deniz burda bulunan takaslar yüzde 99 değil. Yüzde yüz kendi malları. Şirket batmadıktan sonra kendine bi fiyat belirle ordan çık benşm hedefim 750. Ytd değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Patronun vardır bi bildiği ne zaman izin verirse ozaman geçen yazdım azimut yatırm fonları iş deniz burda bulunan takaslar yüzde 99 değil. Yüzde yüz kendi malları. Şirket batmadıktan sonra kendine bi fiyat belirle ordan çık benşm hedefim 750. Ytd değildir.
    abi hedefi düşük tutuyorum yine olmuyor nasıl bır mantık yani hala yerinde sayıyor kagıt bu kadar gaddar olunmaz. hadi tatmın etmez kazanc, kısmetimiz bu kadarmış dersin kabullenirsin ama nereye baksan 4-5 kat gitmiş hisseler arabalar evler hersey. Bu aynı yerınde sayıyor aldıgımızdan beri. Lanet olsun desen versen aldıgının 4 te 1 ine vermiş oluyorsun enflasyon hesabı yaparsak. Para kazandırmaycanda paramızı geri ver bari. Sürekli kar eden büyüyen bist100 firması. Nasıl böyle bir fiyatlama olur.

7. ha gayret borusan az kaldı

8. kagıt zaten ucuz kalmıştı en cok kaybeden yıne erbos oldu bu hengamede. Bariz bir şekilde cezalandırıyorlar ky yi. 2023 yılı Ilk bılanco ile satışların durumuna gore yorum yapmak daha saglıklı olacaktır ama yine deprem bolgesınde prefabrık celık konst. satısı patlaması yasandı illaki ciroya ve karlılıga yansıyacak. Hrc fiyatlarıda yükseldi. Rüzgar arkasından esiyor ama yine tersine gidiyor fiyat. Anlamak mümkün değil diyecemde mümkün aslında.

Sayfa 780/795 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •