Sayfa 74/794 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 6352 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bu hisse bölünmeden önce 100 lirayı görmüş,bölünmüş haliyle 26 liralara denk geliyor.Karlılığının artmasına rağmen sürekli düşüyor.Oysa endeks de yükseliyor.Böyle hisselerin Bistte hiç işi yok.s.. olup gitsinler.Vatandaş hisse aldığını sanıyor.Sonra hayal kırıklığı yaşıyor. Yazık bu insanlara.Ytd.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

2. Aslında kabahat bizlerdeki bu ve bunun gibikağıtların performansına güvenip yatırım yapıyoruz...26 dan bölündü yazmışsınız kağıt kaçlarda.Ilgılı ve yetkilıler bi dönüp bakmazmı kendi kağıdına sahip çıkmazmı? Bilanço ışık olacaktır...ve karlılık devam ediyorsa yukarı dönecektir diye düşünüyorum...Ama sizde kendinize göre değerlendirin lütfen..

3. Böyle bi hisse olmaz olsun.Endeks yükselir sen bakarsın, endeks düşer arkana bile bakmazsın çok üzdün bizi erboş.

4. Şimdi baktım inanamadım uygulamayı kapattım açtım doğruymuş %1artmış arkasına koyduğumun hissesi 💩🤪

5. bilanço zamanı geliyor bakalım ne yol izleyeceksin...
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

6. https://invst.ly/bcdcx çizimim kötü kusura bakmayın formasyon çalışırsa kanaca 2x lerdir olur mu bilemem ytd

7.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    https://invst.ly/bcdcx çizimim kötü kusura bakmayın formasyon çalışırsa kanaca 2x lerdir olur mu bilemem ytd
    Resmin kötü ama umudum güzel kardeş.
    Umarım ağustos sonuna kadar dediği rakamlara gelir.

hisse, uzun vade aylık grafikte kanal dibinde görünüyor...
    buralardan tepki gelirse(tabi tepki dediğim bugün yarın değil en fazla 1-2 ay içinde) 1-2 sene içinde kanal tepesine gidebilir, bu da 60'lı rakamları işaret ediyor...
    bu dediklerim sadece ve sadece teknik grafikten aktarmadır, kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

Sayfa 74/794 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •