Sayfa 181/795 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Sermayesini arttıracak ama yabancı satıyor,ne iş????
    Sermaye arttırımı nerden çıktı, şirket normal prosedür gereği 2023 yılına kadar geçerli olacak sermaye tavanını belirledi. Ha şunu da diyim aklına illaki 2023 yılına kadar sermayeyi attıracağı gelmesin.

2. Gördüğüm kadarıyla dandanakan sende forumdasın. Valla kardeş bundan bir cacık olmayacak, bu ne raya girer ne de raya girse ileri gider. Korkarım bizim mal raya girse bile geri vitese takıp anarya gider.

3. Ne yapalım Taha kardeş,raya girsin'de bu yolda ufak ufak yürüsün.

Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Bu bilanço ile, eğer işlerin düzeleceği, şirketlerin karlarını arttıracağı beklentisi olmaz ise 20-25 tl arası gezinir kanaatindeyim.
    Ülke algısına ek olarak şirket beklentileri de olumlu yönde değişirse 30'a doğru hareket eder. tersi olursa 20 altını hedefler.

2. çeyrek bilançolar daha iyi gibiydi. 3. çeyrek bunun üzerine birşeyler konur sanıldı ama tersi oldu.
    Umarım artık dipler görülmüştür ve buradan çıkış başlar. Şu anki resim pek öyle söylemese de.

Şunu da eklemeden geçmeyeyim: Daha önceki bilançolarda gelen düşük karlar aşırı satışlar ile cezalandırılıyordu. Şu an düşüşler sınırlı.
    Bu da algıların olumlu yönde değişmekte olduğunu gösteriyor bana göre.
    3. çeyrek bilanço sonrası bunları yazmıştım. O tarihten bu yana Erbos beklediğim yönde hareket etti.
    Ancak birçok kağıt bu esnada çok ciddi primler yaptı kar-zararına bakılmadan.
    Erbos genel yükseliş trendinde bence geri kaldı.
    Şu an bilançoya odaklandım. Güzel bir bilanço ile 14 liradan 25'e nasıl geldi ise buradan da daha yukarıları hedefleyeceğini düşünüyorum.
    Gereksiz biçimde aşırı yükselmiş hisselere girip risk alacağıma Erbos bu seviyelerde kalır ise temeli sağlam, fiyatlanmamış bir kağıda girmek daha akıllıca olur kanaatindeyim.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

5. Kim alır kim satar gören kimse varmı ?

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Borsa final yapmış bu daha gitmemiş ben de borsada okadar şirket varken dönüyorum dolaşıyorum buna geliyorum ne varsa

7.  Alıntı Originally Posted by durguadamx Yazıyı Oku
    Borsa final yapmış bu daha gitmemiş ben de borsada okadar şirket varken dönüyorum dolaşıyorum buna geliyorum ne varsa
    35-40 TL si var....

25-30 milyon tl veya üzeri gelecek faaliyet karı ve net kar Erbos'un 30 tl üzerine hareketini yapması için itici güç olur.
    20 milyon tl altında gelecek karların hisse fiyatına çok fazla bir etkisi olmaz zannımca.
    Şirket öyle ketum ki hiçbir haber alamıyorsunuz. İnsan çıkar şu bağlantıyı yaptık, işlerimiz şu merhalede diye iki satır bilgi paylaşır.
    Yine de iyi yönetilen, sağlam şirketlerimizden. İşinde, gücünde adamlar.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 181/795 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •