Sayfa 627/795 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    azim ustayla görüştüm kalan 2940lotu ortalama çekmek için 80tlden anlaşmışlar
    Kesin bilgimi ?

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Dalga geçiyorum arkadaş 137 den kimse mal aldığı felan yok adamlar organize iş yaptılar milletin eline verdiler düzeltme yapaçak kağıt iki veya üçgün taban olur ondan sonra yataya sarar her kademede milleti mallandırdılar .

3.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Dalga geçiyorum arkadaş 137 den kimse mal aldığı felan yok adamlar organize iş yaptılar milletin eline verdiler düzeltme yapaçak kağıt iki veya üçgün taban olur ondan sonra yataya sarar her kademede milleti mallandırdılar .
    Bundan sonrası ne olur ?

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sorun sadece erbosta değil,özellikle lotu az,sermayesi küçük aile şirketlerinde operasyon yaptılar,hepsini uzaya götürüp,sonra %40-50 düşürdüler aylardır süründürüyorlar.Bist genelindede yabancı kurumsal yatırımcı kalmadı boa gibi günlükçü vurkaççı yabancılar var.Kendi adıma seçimlere kadar eski günlere döneceğini zannetmiyorum,hisselere bakın 1 ileri iki geri gidip geliyor,bir kaç hissede dikkat çekmek için bir kaç tavan çekiyorlar,millet atlıyor hooopp çakıyorlar bir gün sonra tabanlara.Ezcümle ülkede ekonomik kriz var,bu bir şekilde düzelmeden borsada bol kazanç dönemi benim düşünceme göre bitmiştir.Trade yapabilen azınlık kişi anca güzel kazançlar sağlayabilir artık.

5. Bir filmler dönüyor malı toplamak için olsa gerek, kar özsermaye sürekli artıyor 9 aylıklara ramak kala bir ayak oyunları oynanıyor karlılık devam ederse kim nasıl bu fiyatlarda tutacak hisseyi 300 tl olan hisselerle kıyaslandığında kelepir olduğu aşikar milleti ağız birliği etmişcesine panikletmenin alemi yok,yeterki geri gelsin takviyeye devam ederiz.yatırım tavsiyesi değildir.ytd.

6. https://youtu.be/arFL4PW7IFg .Herkesin bir bahanesi var.

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sorun ortada sn DEMLİKEYF, 3 000 000 lot diye algılanan hisse miktarı satılırsa bu seviyeden 270 mil. tl eder... bu kadar yatırımcıyı nereden bulacaklar... hissenin şimdiye dip dipgitmesi gerekirdi...
    Sn foton 270 milyon 30 m.usd demektir bizler için elbette çok çok büyük rakamlar fakat sayısal loto zengini alabilir mesela nice kurumlar vardır o meblağı anında verebilecek önemli olan mesele şirketin bundan sonraki performansı bilanço güçlensin böyle sonra izleyip bakalım neler olacak bu kararı alan insanların vardır bir bildikleri.ytd.

Sayfa 627/795 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •