Sayfa 170/795 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 6355 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Ne demiştik
    Daha önce de galiba 18 19 larda iken ilk yorumlarımda yazmıştım. Bu kağıt gi de çek. Diye. Hemde sert bir şekilde. Sadece biraz sabit. Bakın ersu. Sayas. Oylum. Algyo. Silver. Bakab. Sanko. Crdfa. Glryo. Hepsinde söyle böyle bulundum. Şimdi bakab.i da bıraktım erbosandayim. Galina başkaları da var. Ben ciddi girdim. Ve hiç korkmuyorum. Her halükarda sizler iyi incelemeden karar vermeyin . YTD.
    Algyo denen bir meret vardı. 40 larda sürünürdü bayağı. Inatka bıktırdı. Şimdi uctukca uçuyor. Sabır ve sabır. Ytd
    Yabancı alımı var. 30 lar içten bile değil. Diye dusunuyorum ve hic korkmuyorum. Sadecebiraz sabredin. Cok guzel yerlere gelecek. Birileri vardır ve daha güçlü alimler gelecek belki de. Bugün 1 milyonluk işlem belki de başlangıç. Belki yabancı Limi algyo gibi 40 lardanbaslayip 70 lere gelişi gibi 18 19 lardan başlayan hareket 40 lara kadar 3 5 günde bir devam edecek. Tabi hepsi benim için kendi hayallerim. Aman sakin haa YTD.
    Alımlar benim. Pagyo dan çıkınca gelecem demiştim. 10 dk.da % 4 simdilik yeter.
    Bu gece yazdığım da bu.... ve bummmmmm. % 9

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4. Credit merill deutsche pastalarda hep alım gözüküyor.Satışlarda 0 yazıyor.Garip değil mi.ytd

Erbosum daha TAÇ takma dönemi var gibi.
    Canlarım dün akçansa % 14 yaptı bir-kac dakika önce pagyo tavan oldu. Inş. Kazanmışsınız. ERBOS RAC takma töreni var daha. Kısmet. Ytd.
    Bandın ne altı nede üstü. Erbosun hava bozmazsa ki bozulscak gibi gorunmuyor . Erbosun 40 i var. Diye hayal ediyorum. Hemde hızlıca. Ne iyi olurdu be.... yeah. Aman ha YTD.
    Arkadaslar ne demissek o.... 3 5 gunde bir... 40 küp kırkının da kulpu kırık küp.. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by 07. Yazıyı Oku
    Credit merill deutsche pastalarda hep alım gözüküyor.Satışlarda 0 yazıyor.Garip değil mi.ytd
    Aa. Arkadaşım da yabancı alımı olduğunu söylüyor. Ilginç. Neyse cuma günü % 8 göstermiş hemde bir anda. Kim böyle diyordu acaba. Neyse kanaatimce tac takma toŕeni provalari bunlar. Yani aslinin fesli bunlar. Sadece gercek gibi... kanaatimce gercegi gelecek daha... aman dikkst ona buna bakmayın başkasının hayali ile is yapmayın. Sadece aklınızın bir kenarinda kalsın. Algyo gibi.

Ytd. Ytd. Ytd

Borunun kralı...

8. Yukarı aşağı silkeliyor ******lar ne bok yiyorsa artık..

Sayfa 170/795 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •