Sayfa 105/794 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 6348 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Allah belanı versin Erbosan senin. 2 yıldır ilk defa al sat yapayım dedim eksi 1 endeksi görünce kesin salar bu karaktersiz dedim alttan alıp bari lotum artsın istedim sattım. %5 yaptın. . Sorun sende mi bende mi yeter artık pes edeceğim bu gidişle dostlar. Nasıl kaderim varmış neyin ahını almışım inanılır gibi değil.

2. sen robotlar la dansa kalkmışsın kardeşim adamlar lot sayıyor ,şaka yapmıyorum ciddiyim

3.  Alıntı Originally Posted by eagle38 Yazıyı Oku
    Allah belanı versin Erbosan senin. 2 yıldır ilk defa al sat yapayım dedim eksi 1 endeksi görünce kesin salar bu karaktersiz dedim alttan alıp bari lotum artsın istedim sattım. %5 yaptın. . Sorun sende mi bende mi yeter artık pes edeceğim bu gidişle dostlar. Nasıl kaderim varmış neyin ahını almışım inanılır gibi değil.
    Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah telafi edersin.
    Yarın yine yukarı acar ama kalıcı olmaz düşüncesindeyim .
    19 u geçince elveda 18 dedim artık 19 üstü kapatır diye düşündüm ama olmadı.
    Bu daha vakti var izlenimi uyandırdı bende .
    Bu hafta mı olur gelecek hafta mı bilemem ama çok yakınız .
    19 larda 18 lerde beklettiği kadar bekletmez düşüncesindeyim hayırlısı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Turuncu çizgi 20 tl civarları bu ay çizgiyi geçeceğine pek ihtimal vermiyorum.Haftalık'ta 100 hareketli ortalama üstün'de şuan.
    Extrem bir durum olmazsa,ortalama ile turuncu çizgi arasın'da vakit geçirir.

5. Dandanakan iyi silkeliyor dusmemek icin ekrana hic bakmiyorum ytd

6. ky.kafası , uzun vade yatırımı bilmeyen borsacıyı kısada yerler, daldan dala konmak budur,asla tek hisseye bağlanmayın, ytd, kişisel görüştür

7. Kimse yok mu. Ustalar yok mu bir yorum. Sizde yorum yapmayınca çekilmiyor burası.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu resmin önceki versiyonu eski topik'te kaldı,sayfa 879 da 7026 nolu gönderi.O zaman sarı ortalama mavinin üstündey'di,önceki oluşan yapılar'da sarı ortalamanın maviyi kestiği gözükmektey'di.Şu an'ki durum'da bu şekil'de.

5 ay önceki resim ne diyorum hacim hacim hacim,varmı yok.Hacim güçlü olacak'ki ortalamalar birbirini kessin.

Sayfa 105/794 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •