Sayfa 151/795 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 6355 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    Eyvallah.ama henüz son günlerde yaptığı hareketi olumsuz algılama için erken.bende netleşmiş diyemem.bekledigim şu 21.12 aşağı kırar mı yada 21.12 üzerinde destek bulurmu . Bunlarda biri gerçekleşse en azından kısa vadede fikir sahibi olabilirim. Onuda uzuna yada hissenin geneline yaymam.

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2 gündür yabancı satışı var bu iyiye işaret değil. Fmizp gibi yürümesi lazım artık. O da bilanço açıkladı 3 gün düştü sonra yoluna devam etti. Ama erbos her fırsatta boşaltıyor malı aşağı gevşiyor maalesef

2.  Alıntı Originally Posted by simsar41 Yazıyı Oku
    2 gündür yabancı satışı var bu iyiye işaret değil. Fmizp gibi yürümesi lazım artık. O da bilanço açıkladı 3 gün düştü sonra yoluna devam etti. Ama erbos her fırsatta boşaltıyor malı aşağı gevşiyor maalesef
    Yabancı aldı diye mal alman .senin verdiğin örnek gibi iki hisseyi karşılaştırmam. Birileri al dedi diye almam ve sat dedi diye satmam.ayrica aşağı gevsedigini düşünmüyorum.kisa vade beklentim yok.aciklanan kötü değil hatta çok iyi sabreden için.en az aciklanacak 2 bilançoda daha burdayım

3.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Nefesi yetmedi ama,Emine hanımın dediğine göre 30 TL olacakmış.......
    30 TL makul bir fiyat.30 TL fiyat ile firmanın piyasa değeri 600.000 milyon olur.abartmadan yıl sonu karın 75.000.000 olduğu nu varsayalım o zaman f k 8 olur . bu hisse için 8 fk diğer hisseler i düşünürsek çok olmaz sanırım

Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    30 TL makul bir fiyat.30 TL fiyat ile firmanın piyasa değeri 600.000 milyon olur.abartmadan yıl sonu karın 75.000.000 olduğu nu varsayalım o zaman f k 8 olur . bu hisse için 8 fk diğer hisseler i düşünürsek çok olmaz sanırım

Dayan dostum. Gelmek uzereyim. Bakabı sabah verdim. Mrtgyo ve pegyo 'nun ciddi bir kısmı var. Az daha zengin olayim. Hemde sadece 2 3 gün olmur çiziyorum. Erbosu ben cizecem. tuccar lar baksın dursun. Buralar son zamanlar. Fırsatı değerlendirmek lazım. Tabiki YTD.

Mtryo ve pagyo kaldı. Yanlış yazmışım. Yanıltma olmasın.

6.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Dayan dostum. Gelmek uzereyim. Bakabı sabah verdim. Mrtgyo ve pegyo 'nun ciddi bir kısmı var. Az daha zengin olayim. Hemde sadece 2 3 gün olmur çiziyorum. Erbosu ben cizecem. tuccar lar baksın dursun. Buralar son zamanlar. Fırsatı değerlendirmek lazım. Tabiki YTD.
    Eski günlere döndürdün kağıdı 😄

Alıntı Originally Posted by 07. Yazıyı Oku
    Eski günlere döndürdün kağıdı 😄
    Galiba 23.64 mu 84 mu ne oralardan çıkmıştım. Simsar iyi hatırlar 18 ve 19 küsurlerden ne kadar mal aldigimi. Neyse 2 3 gun sonra dedigim 2 hisseden aldiklarimla bak ve erbos alacam yine. Bakab dan da vazgecemedim nedense. Ytd sadece kendi düşüncelerim.

8. Aslında işi bilen için çok iyi diyebileceğimiz bilanço kar satışlarınin olduğu dönemde kötü pazarlanarak ve birde üzerine olumsuz yorumlarda eklenerek hisse buralara taşındı.yani birilerinin ekmeği ne yağ sürüldü.satislar muhakkak kesilecektir.sabir

Sayfa 151/795 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •