Sayfa 123/794 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 6348 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Sankodan mardinden ve nuh tan bugün aldiklarimla lay lay lom Bir şeyler aldım. Bilancoyu kimse gizleyemez 9 10 gün kaldı. Çok çok verimli bir gündü. Tabi ytd. Her hesap başkasına uymaz.

Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Gerekirse 25 ten bu sabah aldigim sanıkları 37 ye verir 3 4 bin daha alırım. Bakalım hayırlısı. Dikkat benim yorum ve kararlarım sadece beni bağlar.ytd
    Sanko ları 48 e verdim biryerlere yüklemdim.

Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Sn Türkiye Türkiye,
    Yaptığınız bir analiz var mı neye göre aldınız sormamda sakınca var mı ? Ben uzun vadeciyim maliyetim 15, hedefim 23-24 lü rakamlar, ( hisseye güvenmediğimden değil piyasaya güvenmediğimden24 sonrası çıkmayı planıyorum) sn. Dandanakan da burada takip ettiğimiz birkaç kişiden biridir genelde grafik atar arasıra yorum yazar sağolsun, anladığım kadarıyla sizin beklentiniz de 30 üzeri bu yüzden merak ettim.
    Teşekkürler.
    Saygılar.
    Çan dostum. Ben detay çok bilmem ama çevreyi iyi takip ederim. Birileri temel analiz. Çekirdek analiz. Zenon taraması bilmem ne varsa celismis. kısa zamanda yolu belki olur. Bilsncolar iyi. 3c ye 5 10 gün kaldı. Hasılı birileri her yönden iyi diyor ve bayağı anlıyorlar ve birlikten güç doğarmış. Kısmet bakalım. Doğru çıkarmı sonuçta birilerinin düşüncesi. Belki olur belki olmaz. Aman dikkat ytd. Sadece ben inandığım için buradayım. Ama bugün sabah nuh ta öğlen hemen sonrası mardinde ve akşamda sankodan çıktılarımla vs. Vs.
    Bu arada sabahtan beri ilavelerle hep erbos aldım 5 10 tane işte. Aman haaa ytd.

4. Eyvallah sn.Türkiye Türkiye,
    Tabiki herkesin fikri kendini bağlar, teşekkürler paylaşım için öleyse hepberaber bekleyip göreceğiz.
    Bol kazançlar dilerim.

5. Bilanço dönemi yaklaşıyor 3.Ç 25m civarı bir net kar gelirse oldukça iyi olur döviz kurlarının 3. çeyrekte gerilemesi kar rakamını bir miktar olumsuz etkilemiş olabilir ancak son çeyrekte artan kurların etkisiyle daha yüksek kar rakamı görebiliriz.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Yahu herkes çalı arkasında mi.

8.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Yahu herkes çalı arkasında mi.
    Satış kademeleri dolu 10 da biri kadar alış bile gözükmüyor .daha aşağılara cekilmese şükür.para girişi lazım bugün için.yarin sabah olumlu havanın değişmemesi ile birlikte 20.18 kırılırsa iyi şeyler olur

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 123/794 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •