Special Days Image
Sayfa 347/794 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 6352 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bu tip sırketlerde zamanlamayı iyi yapıp beklenmelı 1. haber geldıgı zaman arkası gelir belkide meclisteki duzenlemeden haberi olan biri cektı yukarı ve alıcı nın geleceği gun satıcı tarafında olmus tur
    Arsa satısı, agustos haberı ıhracatyapılan ulke sayısı ve meclistekı enerji yasası baska ne kaldı geriye??

Bu haberler pek bırsey benzemese de hıssenın geldıgı nokta ortada.
    13 lere giderken olumsuz haber in etkısı nasıl yansırsa hisse yukselırken de aynı sekılde yansır

2. Efe dostum herkes girip 5 tavan cekip satmak istiyor ,o kisileri kumarhaneler temizler,en temizi beklemek ,ilk hareketi cekti, bana Trade zarar ettirir hele Erbosta kademeler bosaliyor bir anda,
    Kutpoda senin nasil savastigini biliyorum,
    Piyasada 2milyon tl lik ihale alan firmalar 5 tavan cekerken bir gün elbet hak ettigi degeri görür Erbos ama spek cok sallar bu tahtayi, kusetli vagonlar dolmus millet camdan sarkiyor

3. Dyoby normal şartlar altında 25 olur diye iç geçirmiştim 17 ye giderken ama bırak gitmeyi o ne dalıştı öyle karabatak gibi bir anda 10
    Şimdi para vardı da pavyona mı gittim diyen karısından korkan Kamil abi sabah I zor ederim GAP’ı kapatırlar sokakta kalırım , dyoby ya dalmaya daha vakit var diyenlere yürü git derim diyerek kendi yürüdü gitti ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Efe dostum herkes girip 5 tavan cekip satmak istiyor ,o kisileri kumarhaneler temizler,en temizi beklemek ,ilk hareketi cekti, bana Trade zarar ettirir hele Erbosta kademeler bosaliyor bir anda,
    Kutpoda senin nasil savastigini biliyorum,
    Piyasada 2milyon tl lik ihale alan firmalar 5 tavan cekerken bir gün elbet hak ettigi degeri görür Erbos ama spek cok sallar bu tahtayi, kusetli vagonlar dolmus millet camdan sarkiyor
    Tahtayı sen yapmıyorsan trade de aynı malı yerıne koyman zor kademeler dolu anın da iki tarafta birden 3 er 5 er lota düşüyor. tahtayı hızlıca yukarı cekıyor

Ekran da grafik sureklı acık aynı sekılde derinlik te sıkısma yı görüyorum ama nereye kıracagı ni spek bilir. Cetvelle cızse bu kadar duzgun olmaz.

5. Son yazılanlara bakılırsa bu başlıkta da bayaa bir kişi dökülmüş güzel güzel.
    İnvestingdekiler 38-39 bandına gelirse canını kurtarma derdinde o daha da güzel.

Spek ağam çok güzel iş çıkarıyor sağolsun.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. Spek ağam daha D yaptı şimdi ordan E için nereye düşürecek bir o birde Allah bilir sonra ordan kırış back test ohoooooo grafiğinide attık dün ama millet tamam hikaye bitti buraya kadarmış modunda çoktan dökülmüş.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Ben de 2 hısse var biri erbos
    Trade ettıgım hisseler de var daha önce onu da yazdım tum parayı tek hisseye baglamak cok guzel kazanc saglayabılır aynı sekılde zararda buyuk olur

Borsamız yapısı itibariyle cok narın her zaman% 30nakıtte kalmak zarralarda maliyet dusurmek zarar yoksa da trade amacı kullanıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Son cırpınısları gıbı geliyor gecen sene de form da ayni konular konusuldu belki de haklılardı ama pandemı tum planları degistirdı.13 leri gordu
    En son 30 ları gordu duzelme onay 25 lerı gordu.
    Göturmeyecek olsalar kademeler dolu ve 24 altı na gelmıs olurduk
    Bu hissede cok rahatım düşse bile yukselecegını adım gibi biliyorum sade ce zaman kaybı oluyor ona da razıyım
    Gecen hafta da maliyet yukselttım hıc bir hissede yapmadığım bunda yaptım ben kolay kolay terk etmem hisseyi 2 sene kutpo yu tasıdım 3 senedır işkur var bu iki hıssenın geldıgı nokta ortada

Sayfa 347/794 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •