Sayfa 330/794 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 6352 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Ben hıc cozmedım ama asıl yarin kıyım olur gun ici takıb edenler İcin sınır harbi olabilir bu saatten sonra gunluk kapanıs yerine haftalık kapanıs önemli
    Yarın acılıstan 20 dk ıcınde tavan kıtlerse uzun yolculuk baslamıstır. yukarı acıp geri gelir ise biraz daha zamanı var demektir. yok eksi acarsa verin bizi ugrastırmayın demek 🤣
    Son tavandan soNra eksi acmisti,

Yarin kesinlikle bu korkuyu yasatabilir yeterli mal topladiysa trene bindirmez binmek isteyen cook kisi var 2 hafta önce konusmustuk 2 tavan yapsin millet dolusur diye,

Hee doldurursa eger cilki cikar 2 ay daha bekleriz

2. 1 ve 2. İhtimal yuksek aksama kadar tavan gitti borsaya ragmen cok az kilit bozuldu ama kayserılı olunca isler degışebilir

3. Umarim güzel bir tecrube olur bizim icin, bekledigimize deger!

4.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Dolar ve altın neden yukarı doğru hareketlenmiş. Yaklaşık % 1.5 primlenmişler.
    Doların 9 aylık kapanıs 7.70 12aylık bu fiyatın uzerınde durusa veya asagıya duserse %10 da 6 milyon (-+) kar veya zarar yazar

5.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Doların 9 aylık kapanıs 7.70 12aylık bu fiyatın uzerınde durusa veya asagıya duserse %10 da 6 milyon (-+) kar veya zarar yazar
    Kapanışa değil ortalamaya bakılıyor diye biliyorum.
    3. Çeyrek ortalaması 7.30

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by cbgul44 Yazıyı Oku
    Kapanışa değil ortalamaya bakılıyor diye biliyorum.
    3. Çeyrek ortalaması 7.30

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kapanışa bakılır
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Tahtada resmen savaş var sabah sabah 31,90 dan 29,70 e maşallah devrede kestiremedi spek efendi biraz acemilik var sanırsam bu hanzoda.
    Tahtada öyle KY de çok yok investingde sabah TE verebilen yok yahu 3-5 mesaj gerisi reklamcı mesajı güzel güzel.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alnus dün aldıklarını temizlemeye çalışıyor. Az bi malı kaldı. O çok dar banta ve küçük kara oynayan biridir.
    Temel olarak Erbos'a kıyasla içi boş birçok firma uçtu gitti.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 330/794 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •