Sayfa 278/795 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Terki joe gördüğün gibi sn Efe kuzey işçilerin artık evde oturmadığını yarım kapasiteyle de olsa boru üretimine başladıklarını ( diğer yarısı herhalde tesisin kafeteryasında sosyal mesafe kuralları gereği maskeli ve 2,5 m aralıklı olarak işe çağrılmak üzere aportta bekletiliyorlardır ) açıkladı ama erbosan bekletmeye devam ediyor bu boru başka boru vardır elbet sebebi selamettir sabrın sonu diyerek halini hatırını sorayım dedim ytd

2.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Terki joe gördüğün gibi sn Efe kuzey işçilerin artık evde oturmadığını yarım kapasiteyle de olsa boru üretimine başladıklarını ( diğer yarısı herhalde tesisin kafeteryasında sosyal mesafe kuralları gereği maskeli ve 2,5 m aralıklı olarak işe çağrılmak üzere aportta bekletiliyorlardır ) açıkladı ama erbosan bekletmeye devam ediyor bu boru başka boru vardır elbet sebebi selamettir sabrın sonu diyerek halini hatırını sorayım dedim ytd
    Cınko tesisi sinin kar marjının demir boru ve profil den cok daha fazla oldugunu bilmıyorsun herhalde
    Haberı Vardiya olarak belirtebılırdı
    Vardır bir bıldıgı ozel soktor de yatarak para kimse vermez
    2 milyonluk arsa satısının etkisi ile buralara geldi
    Zirvesinden alan dusunsun

3. Bu fiyatlara çapa attı gibi, sağlam duruyor...

Kişisel görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

4. Biktirma bezdirme hareketleri.

Bu fiyatlardan kusura bakma ama kim satar spekcim?

5.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Biktirma bezdirme hareketleri.

Bu fiyatlardan kusura bakma ama kim satar spekcim?
    Tavandan alanlara ikna odası kurmuslar vermedik ce basıyorlar asagı 27.50 altı 25 ler

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Tavandan alanlara ikna odası kurmuslar vermedik ce basıyorlar asagı 27.50 altı 25 ler
    merhabalar... tavandan almıştım evet yani benim için mi yapıyor, benden başka tavandan alıp
    yazan da olmamıştı. ilginç

Rezillik. Çok çıkmıştın, kar realizasyonu yapıyorsun herhalde.

8. siz de yazmasanız inanın unutmuştum. hem size hem spek abiye teşekkürler.

Sayfa 278/795 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •