Special Days Image
Sayfa 193/795 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6354 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Çok samimi bişey sormak isterim değerli forum arkadaşlarıma; Gerçekten bu hissede bir spek olduğuna inanıyormusunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Çok samimi bişey sormak isterim değerli forum arkadaşlarıma; Gerçekten bu hissede bir spek olduğuna inanıyormusunuz?
    Eğer varsa da amacını çok merak ediyorum.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Çok samimi bişey sormak isterim değerli forum arkadaşlarıma; Gerçekten bu hissede bir spek olduğuna inanıyormusunuz?
    Ben olduğunu düşünmüyorum piyasa alıyor veriyor

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bayağı bir sıkıştı artık yukarı kırman gerek,

5. Gitmeyen kagitlardan ama sabir torpusu taylan hocamin eski kagidi görürse iki kelam bekleriz

6. adi herifler.fmızp,bfren,egeen,eggub,armda,parsn.v.s.. .nerden nerelere gelmiş.ya siz.

7. Her hisse'nin bir tahta yapıcısı vardır mecburen,açılış fiyatı,alım satım fiyatı vs.belirlen'mek zorunda'dır.Bu tahta yapıcıya,kimi spek der,ben O perasyon Çocuğu derim kimi başka birşey der.
    Amacı bellidir hötlük inbelik.
    Bayağı yukarı kırdı zaten biraz dinlenmesi lazım,zira yüzü gözü örümcek ağı tutmuş,mıçını tutumayıp altına bez bağlanan hisse bu fazla heyacana gelemez.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Her hisse'nin bir tahta yapıcısı vardır mecburen,açılış fiyatı,alım satım fiyatı vs.belirlen'mek zorunda'dır.Bu tahta yapıcıya,kimi spek der,ben O perasyon Çocuğu derim kimi başka birşey der.
    Amacı bellidir hötlük inbelik.
    Bayağı yukarı kırdı zaten biraz dinlenmesi lazım,zira yüzü gözü örümcek ağı tutmuş,mıçını tutumayıp altına bez bağlanan hisse bu fazla heyacana gelemez.
    Bilançolar gelmek üzere,belliki iyi gelecek,bir yukarı hareket yapar mı ki?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 193/795 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •