Sayfa 975/986 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: YYAPI - Yeşil Yapı

1. İş bitti fişi çektiler mi yoksa?

2. Yüzümüz gülmüyor şu hisse de yahu

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bence bugün 63 e takılması yada takılmış gibi yapması iyi oldu....ben bunu bir düzeltme olarak görüyorum yada öyle görmek istiyorum...Ortadoğu enerji kap haberi bence fena bir haber değil..neticede şirketin değerini artırır...haftaya devam ederiz yolumuza inşallah...herkese iyi haftasonları

4. diyor ki kamilcim yonetim kararini genel kurula sunacam 5m lota kadar da 51 krş tan ayrilma hakki taniyacam isteyene. yesil holdingin ortadogu paylarindan diyor bir kismini yyapiya olan borcuna karsilik alinmasi ve ortadogunun yyapinin istiraki olmasini genel kuruldan gecirecem diyor.

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Haftalık grafik güncel görünüm ! eksi artı olasılıkları içinde barındırır !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Büyük resime bakınca ne kadar komik fiyatlamadayız değilmi ! üstelik bistte nominal altı bir elin parmakları kadar şirket kalmışken ! aylık grafik eksi artı görünüm...

7. Günlük grafik görünümü ve eksi artı olasılıklar ! haftaya özellikle 59 destek ve 67 direnç olmak üzere ilk aşama da çalışması beklenebilir ! akabinde ise kırılımın yönüne göre grafikteki noktaları test etme olasılığı mevcut !

8. evet görünen o ki yabancı takası sıfırlanacak ! sonra bakalım neler olacak !

Sayfa 975/986 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •