Sayfa 103/339 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 817 - 824 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Fonetin 2019 yılında almış olduğu ihalelerin toplamı 88.830.024 tl
    Ayrıca bu sene tüzüklerine eklemede yaptılar.
    Sağlık ile ilgili her türlü araç,gereç, malzemenin üretimini,ticaretini yapma ,ihalesine girme vs.

Hubvc nin 2 liradan 50 lirayı gördüğü bu ortamda Fonatin değeri bu mudur.
    Bana bir tane yazılım şirketi gösterin 2019 yılında yaklaşık 90 milyonluk ihale almış olsun.

Kısacası Fonetin şu an değeri 9.73 tl ise pazarlayanı, reklamını yapanı olmamasından dolayıdır.

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam Fonetin yurt dışında da Pidata markası adında yazılım şirketi iştirakı var.

Derinhisse gibi biri Fonetin adını bir kere yazsaydı bu şirket 40 liraları görürdü emin olun.

Sağlık sektörünün öneminin arttığı bu dünyada sağlık üzerine yazılım yapan Fonetin değeri daha yukalılar olmalıdır.
    Son düzenleme : erdals; 30-04-2020 saat: 01:07.

2.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    O zaman niye aldınız pirimliyse
    Ve 2 gün önce niye tavan beklediniz

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben yazımda sadece tavan bekliyorum,aşırı derecede bir iyimserlik yok bende,satacağım seviyede bellidir..Eski zirvesi..
    Bunun dışında fazla bir beklentim yok..Dün tavana atması kadar olağan birşey yoktu,haber gelince fırsata çevirdiler, aşağı bastılar. Ayrıca ben hala hissedeyim şuan..Yükselmesi benimde işime gelir.Orta vade de yeni bir Ard olurmu olur ,tamamen kağıt yapıcıya kalmış. Bekleyen ekmeğini yer bakarsın..Ama kağıt çok düşmüş gibi,sitem etmenin bir anlamı yok,sadece 10 tl seviyesini kıramadı..Kırarsa zaten eski zirvesini hayli hayli görecek. Y.t.d.
    Son düzenleme : Keklik; 30-04-2020 saat: 04:24.

3. Hisse hiç prim yapmamış gibi söylemlerde bulunup,yeni girecek arkadaşları mağdur etmemek lazım diye düşünüyorum. Ben yazdıklarımın arkasındayım, bekleyip sabredip göreceğiz..

4.  Alıntı Originally Posted by Keklik Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta bakalım ne yönde hareketine devam edecek,zirve seviyelerini en kısa zamanda test etmesini bekliyorum.y.t.d.
    Ben yazdıklarımın arkasındayım.

5. Inşallah iyi bir aylık kapanışı olur

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Inşallah iyi bir aylık kapanışı olur

Olacak inşaallah .10 seviyesini bir geçse soluğu zirvede alacakta,baskı kuruyorlar.

7. Sabırla bekliyoruz bakalım

8. 9.30 dan biraz daha ilave ettik bakalım.

Sayfa 103/339 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •