Sayfa 129/339 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Ortaklık konusunda bir gelişmenin habercisi diyebiliriz patronun bu hamlesi için.Daha ne olsun.

Piyasa herdaim negatif fiyatlamıştır bu tipe dönüşüm haberlerini.

Yukarda bir arkadaşın da dediği gibi BELKİ 4 ml lot bir tuşla başka bir hesaba virmanlanacaktır,

Enseyi karartacak bir durum yok bence,aksine kötü gibi görünen ama aslında güzel gelişmeler bunlar...

Bol kazançlar

YTD

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir de
    Şirketin nisan ayında yaptığı esas sözleşme tadili vardı. Medikal ile ilgili

Acaba bununla ilgili bir çalışma varmıdır şirkette.
    Bu da az bir şey değil bence.
    Buradan birşey çıkarmı

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    Şimdi ne oldu )))) fonet in patronu ak yatırıma mal mı kitledi ? ben bir halt anlamadım. ak dun diyorki al biz 17 bekliyoruz bugun donuyor şirketin patronu 4 milyon satacam diyor. Hadi hepsini bir kenara bırak ,sizce italyanların niyetli oldugu bir firmada , patron 4 milyon malı satması icin tescilli kıt olması lazım. Dünde tahmin ettigim gibi bu kağıtta ne zaman iyi yada olumlu bir haber gelse ertesi günü başına bir b.k geliyor. Bir yanda bakıyorum ak gercekten 800 000 lot a yakın aldı. Bir yanda bu herifler satışla ilgili parsayı milleti kusturup tamamı ile kendileri goturmeye calısıyorlar diyorum. deli sorular ama biraz uyanıklık kokuyor. görelim bakalım ne olacak.

Yatırım danışmanlığı filan degildir. Her koyun kendi bacağından asılır !
    Bugün Akyatırımdan yatırım danışmanıma bu konuyu sordum, Akyatırımın al tavsiyesinde bir değişiklik olmadığını söyledi.
    Bir keşişten öğüt istemek, o keşişi seçmek demektir. ( J.P.Sartre )

4. SPKnın patronların hiçbir açıklama yapmaksızın hisse satışına müsade etmemesi lazım

patron paraya mı sıkıştı
    borç mu ödeyecek
    şirket paylarını bir ortağa mı devredecek

SPEĞİ BİR DERT,ARACI KURUMLARIN ROBOTLARI AYRI BİR DERT,PATRONLARIN HİSSE SATIŞI APAYRI BİR DERT

Sanki herşey küçük yatırımcı zarar etsin,para kazanmasın diye kurgulanmış gibi...

Ondan sonra insanlar gelsin yatırım yapsın şirketlere diyorlar,gelmesinler efendim,bu kan emici piyasaya kimse parasını yatırmasın...

Bizi evireçevire seviyorlar,onlar sevilmesin

YTD...

Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    SPKnın patronların hiçbir açıklama yapmaksızın hisse satışına müsade etmemesi lazım

patron paraya mı sıkıştı
    borç mu ödeyecek
    şirket paylarını bir ortağa mı devredecek

SPEĞİ BİR DERT,ARACI KURUMLARIN ROBOTLARI AYRI BİR DERT,PATRONLARIN HİSSE SATIŞI APAYRI BİR DERT

Sanki herşey küçük yatırımcı zarar etsin,para kazanmasın diye kurgulanmış gibi...

Ondan sonra insanlar gelsin yatırım yapsın şirketlere diyorlar,gelmesinler efendim,bu kan emici piyasaya kimse parasını yatırmasın...

Bizi evireçevire seviyorlar,onlar sevilmesin

YTD...

Hocam Cuma günü o haber gelince hissedeki hareketler o haberi desteklemiyordu, çünkü hem para girişi vardı, hem de bir aracı kurum sanki haberi fırsat görmüş gibi alttan mal topluyordu, hem de o kadar volaliteye göre işlem hacmi sadece 5 milyon küsürdü. AL-SAT-TUT ve YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

hepsi aynı b.k. kağıda 17 fiyat biçiyor 12 kusurle 312 bin lot mal gömüyor. geçiniz. ak ın cıkardıgı raporlara en baştan beri zaten takıktım. hepsi aynı potada. tek dertleri sadece biz kazanalım .hayırlısı olsun bakalım.

7. Bugün bende aranıza katıldım. Hayırlı uğurlu gelirim inşallah yarın ola hayrola;)))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayfayı geriye doğru okudum biraz, şirketin satılması ortak gelmesinden bahsediliyor ama detay yok ?
    Eskilerden bu konuyla alakali bir yorum alsak super olur Alsinda..

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 129/339 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •