Sayfa 140/339 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. hisse satış görüşme haberi

özel emir ile satış haberi

hisse alımının tamamlandığının bildiren haber

şirketin en son ortaklık durumu daha önce goldman sachs ortaklığı vardı şimdi görünmüyor . y t d

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

hisse satış görüşme haberi

özel emir ile satış haberi

hisse alımının tamamlandığının bildiren haber

şirketin en son ortaklık durumu daha önce goldman sachs ortaklığı vardı şimdi görünmüyor . y t d
    Ne oluyor bu hissede , oyuna mi geldik

Thunderbolt hocam nedir bu işin Aslı

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    17.6 trilyon kar gelmis
    Geçen yıl 9 aylık 11 trilyon

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam nerdesin oyuna mi geldik

5. Zor hissedir demiştim.
    Geçmişte ortaklık görüşmesi açıkladılar yine tavan olmadı.
    Hep iyi haberleri mal çakmak için kullandıklarını belirttim
    8 aydır edindiğim izlenim kolay para kazandirmiyorlsr.
    Iyi haberin etkisiyle alanlar dökülünce götürüyorlar.

Ortaklıkla ilgili 2 haber açıkladılar ondan sonra olumlu ya da olumsuz bir açıklama yapmadılar.

6 aylik bilanço geçen yıla göre yüzde yüzden fazla gelmişti onda da mal çaktılar. Sonra hareket ettirdiler.

Teknik olarak haftaliklarda bir bozulma yok bana gore.

Bilişim hisselerinin genel düşüşü de etkiledi tabiiki.

Görüşüm bu yöndedir.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirketi arayan veya mail ile Bilgi alan var mı

7. Ben şirkete belki 5 tane mail attım ortaklık görüşmeleri ne durumda,hangi aşamadasınız diye,gelen cevaplar hep aynı ''bir gelişme olursa kapta duyuracağız diye,

Bir gelişme olursa zaten duyurmak zorundasınız yani...

Borsa borsa olmaktan çıkmış,spek yuvasına dönmüş,speklerin keyfini beklemek zorundayız malesef,kan emici bir speğimiz olmasa sadece ortaklık haberiyle bile hisseyi 20 li 30 lu fiyatlara götürebilirdi...

Speklere yatırım yapmak lazım,şirketlerin bilançosuna veya finansal verilerine değil...

Linkin de zamanında ortaklık haberi vardı,speği kaç gün tavan tavan götürdü.

Borsada bir temiz eller operasyonu yapılması şart artık,speklerden,sosyal medyadan,telegram gruplarına kadar,öyle ki sosyal medyada hisse isminin verilmesi bile yasaklanması gerekir.

Mesela spk şöyle bir kanun çıkartamaz mı?? Şirketler satın alma,ortaklık,birleşme gibi durumlarını olayın gerçekleşmesinden en fazla 1 ay öncesinden kapta duyurabilirler.Fonet 5.5 ay olmuş ortaklık durumunu kapta paylaşalı.Belki bir 6 ay daha haber gelmeyecek,eeee bu arada ky zarar görüyor ve görmeye devam edecek belki.Ama böyle bir kanun olsa en fazla 1 ay baskılarlar hisseyi.

Mesela patronlar için bir kanun gerekçesiz hisse satışı yapamayacaklar,kapta hisse satışının gerekçesini belirtmek zorunda olacaklar.

Yaaa patronun malı değil mi satar satar kardeşim sana ne diyebilirsiniz,eğer ky zarar görecekse satamayacak kardeşim.patron saçma da olsa mutlaka bir gerekçe gösterecek

Patronlar tv kanalarında fiyata direk etki edecek demeçler veremesin mesela,''patron tv de onu yapcaz,şunu yapcaz,aya gideceğiz diyor,arkada milyon lotları satışa çıkarıyor,hisse gün içinde 3 tavan 3 taban görüyor )

neyse ortaklar kafanızı şişirdim biraz,bol kazançlar dilerim hepinize

YTD...

Patron kim hiç tv de çıkıp konuştu mu bu güne kadar . Bloomberg ht de hergün bir şirket patronu çıkıp konuşuyor saat 14.00 de

Sayfa 140/339 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •