Sayfa 148/339 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

Ak yatırım , yeni rapor yayınlamış ve ard yazılım ı tavsiye listesine almış. bakalım şimdi kimi s......Daha önce yere göğeesıgdıramadıkları 18 lira fiyat verdikleri fonet i listeden cıkarmışlardı. Alayı aç kuçu kuçu. Bu arkadaşlar boyle algıya oynuyorlar ya sonunda gelecek bir tanesi tahtayı süpürecek. Artık ihale haberi gordukce fenalık geçiriyorum !

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. güzel haberler peş peşe geliyor. bekliyoruz..

4. Ordu ihalesi hayırlı olsun.

Sonuç 0 elde var sıfır

6. takasa aldanmayın önce malı alıyorlar sonra satıyor havası verip hisseleri bir çok aracı kurumlara dağıtmış oluyorlar neymiş aldılar geri sattılar havasını veriyorlar bunlar yamyam şeytanlar alınan ihalelerle cirosu yüzde yüzden fazla artacak bürüt kar marji yüzde 53 esas faaliyet karı ve net kar marji yüzde 40 görüyorlar hisseyi baskılamaya devam ediyorlar aynı hisseyi hergün 8 / 10 aracı kurum arasın da dolaştırıyorlar 12 aylık bilançoya kadar yapın ondan sonra ne yapacaksınız görelim
    yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

takasa aldanmayın önce malı alıyorlar sonra satıyor havası verip hisseleri bir çok aracı kurumlara dağıtmış oluyorlar neymiş aldılar geri sattılar havasını veriyorlar bunlar yamyam şeytanlar alınan ihalelerle cirosu yüzde yüzden fazla artacak bürüt kar marji yüzde 53 esas faaliyet karı ve net kar marji yüzde 40 görüyorlar hisseyi baskılamaya devam ediyorlar aynı hisseyi hergün 8 / 10 aracı kurum arasın da dolaştırıyorlar 12 aylık bilançoya kadar yapın ondan sonra ne yapacaksınız görelim
    yatırım tavsiyesi değildir
    Umarım öngördüğün gibidir, ben yükseltip ky ye mal itelediler gibi düşündüm. Yorumlarınızı bekleriz. ytd

Sayfa 148/339 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •