Sayfa 16/339 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 121 - 128 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Forumlarda okudum
    Şuan fiyat öyle bir yerde ki ek alım mı yapsak eldekini mi versek garip bir ruh hali en iyisi ekranı kapamak sanırım
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

2. Takaslarda bir dalavere varmı diye inceledim 3. Gün alımlar yansıyor yani iş.in salı günü aldıkları yansımış henüz son iki gün pazartesi salı yansıyacak Şimdilik 44 bin net alımda iş 7.5 milyon lota herşey yapmaya muktedir dir spek sonuçta fonet ülkedeki sağlık sisteminin Bel kemiği oldu bir satış ortak bedelsiz ne bileyim şapkadan ne çıkacak bakalım
    Hayırlısı olsun
    Hayırlı cumalar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

3. Aynen hayırlısı olsun nerdeyse 12 aydır bu hissedeyim. Son zirveye kadar buradayım inşallah 10 lu rakamları da görürüz umarım.

4. Sabredip, cesaret edip buralara kadar bekleyenlere helal olsun. Bizi 4.5 da döktugunden beri hala izlemedeyim. Tahta yapıcı Ky Psikolojisi uzmanlığı egitimi almış sanırım.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

5. Makas artıyor kademedeki lotlar azalıyor aşşağı yukarı kafa karıştırıyor bugün de halk ve iş 40 ar bin lot almış
    Cesaret konusu da kıymetli olduğu için mi yükseliyor yoksa gerçekten çok mu değerlendinin kıyısında
    Açılış değerinin üzerine atarsa kıymetli olduğu için yükseliyor denebilir
    Başka bir deyişle 5.60 üstü ucuz altı pahalı denebilir
    Saygılar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

6.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Sabredip, cesaret edip buralara kadar bekleyenlere helal olsun. Bizi 4.5 da döktugunden beri hala izlemedeyim. Tahta yapıcı Ky Psikolojisi uzmanlığı egitimi almış sanırım.
    Küçük yatırımcı olarak bana etkisi olmadı. Haşırt diye en karlısını geçirdim bugün. Diğer kurumlardan aldıklarım duruyor. Spekcike göre mevzi alacağım. Hodri meydana devam

7.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcı olarak bana etkisi olmadı. Haşırt diye en karlısını geçirdim bugün. Diğer kurumlardan aldıklarım duruyor. Spekcike göre mevzi alacağım. Hodri meydana devam
    Size sadece helal olsun diyebilirim. 5 üzerinde bekleyebilen aldığı riskin ödülünü de alır. Daha önce yazmistim genellikle 2 günlük yukselis grafigi cizen arkadaş bugün 3. Gunu yesil tamamladi. Farkli bir durum var diye yorumluyorum gecmistekilerden.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

8.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Size sadece helal olsun diyebilirim. 5 üzerinde bekleyebilen aldığı riskin ödülünü de alır. Daha önce yazmistim genellikle 2 günlük yukselis grafigi cizen arkadaş bugün 3. Gunu yesil tamamladi. Farkli bir durum var diye yorumluyorum gecmistekilerden.
    oie ben diskoya gidiyorum senin yerinede eglenecegim...

Sayfa 16/339 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •