Sayfa 22/339 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 169 - 176 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Globalin 100 bin açığı meksanın 45 bin açığı var öpecekler sizi kapatmayın daha

2. global yatirim fonlarinin malininsatiyor acigi olacagini sanmam. meksayi bilmiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by evren77 Yazıyı Oku
    global yatirim fonlarinin malininsatiyor acigi olacagini sanmam. meksayi bilmiyorum
    Arkadasım bu hisse b grubu bir kağıt burda açık yapmak yasak hatta imkansız bu alışlar bilanço yada temel analiz alışı değil belliki birileri içerden haber almış yakında stratejik ortak adında görüşmelere başlarsa hiç şaşırmam

4.  Alıntı Originally Posted by Nazik Yazıyı Oku
    Arkadasım bu hisse b grubu bir kağıt burda açık yapmak yasak hatta imkansız bu alışlar bilanço yada temel analiz alışı değil belliki birileri içerden haber almış yakında stratejik ortak adında görüşmelere başlarsa hiç şaşırmam
    B grubu hisselerde açık yasak değil c grubunda yasak bu hissede açık var isterseniz aracı kurumunuzu arayıp günlük ne kadar açık yapıldığını sorabilirsiniz ki ben bilgileri onlardan alıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Globalin 100 bin açığı meksanın 45 bin açığı var öpecekler sizi kapatmayın daha
    Meksa değil info olacak.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Onlar açık değildir , alıcı farklı aracı kurumlardan satıyordur.

Alıntı Originally Posted by Nazik Yazıyı Oku
    Bence bunun olasılığı %1 bile değil.
    Bu şirketin bulunduğu alanda kazanılacak çok para var henüz.
    Bu durumda ortak alıp kolay karı paylaşmak istemezler.

8. Güzel günler yakın..

Sayfa 22/339 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •