Sayfa 235/339 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Eyyyy Taktaci ve ekibi kendinize gelin bırakın şu yamyamligi.Size burdan mal vermezler.Mal istiyorsanız minimum 21 üstü..

Gün kapanisini da minimum 13.79 üzeri yapın lütfen..Yoksa daha çok malin tirtiklanacak buralardan haberin olsun..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Kapanis 13.68 buna da şükür..

Kanalın diplerinde sürtmeye devam ediyoruz.
    Günlükte kırmızı bir doji geldi.Yarin veya birkaç gün içinde sert bir hareket gelebilir.Yönünü piyasa belirleyecektir.Bizimkisi hareketlenmek icin endeksin ufak düzeltmesini mi bekliyor onu da bilemedim..

Saatlikteki ikili dip daha bir belirginlesti bugün..

Hayirli bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Saatlikte bir kaç indikatorde pozitif uyumsuzluk da oluştu bu arada

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Thunderbolt,

Siz diyince baktim da indikatorlere aynen dediğiniz gibi pozitif uyumsuzluk çok bariz belli..

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Thunderbolt,

Siz diyince baktim da indikatorlere aynen dediğiniz gibi pozitif uyumsuzluk çok bariz belli..

Gunkukte Aşagi dogru atılan iğneler de güzel sayın Eagle24

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Gunkukte Aşagi dogru atılan iğneler de güzel sayın Eagle24

Aynen Sn Thunderbolt.Hisseyi eksilere götürüp kapanışa yakın topluyorlar izlenimi var.Suan patron tutumu haricinde olumsuz bir durum goremiyorum.Tüm ortaklar için hayirlisi olur inşallah..

5. fonetin gavur speğı sinekden yağ çıkaracağını sanıyor endeks nereye dolar nereye gitmiş sanki sana buradan mal verecek mal yok spek in kendisi mal buralardan mal alacağını zannediyor burayı okuduğuna emimim oku da adam ol . y t d

6. Bugunde boş yaptı endeks nereye sen nereye

Sayfa 235/339 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •