Sayfa 275/339 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Donları indirelim yeni güne hazırlıklı olalım...

2. Ne dense boş 15 lerden kitledi malı millete akyatırım da aracı oldu buna sonra da patron çıktı hisse sattı süper ötesi bi fona bu fonda malı doçe de saklaması hisseyi de bilmeyen yabancı malı almış diye zıplıyor yazık basiret bağlanması bnmki şhsen nasıl bu katekulleye geldim Allah şaşırtmasın 1 yıldır hissedeyim bir gün kar yazdırmadı

3. Patron sattığı anda kaçmak gerekiyordu maalesef... Ak yatırım patron fon ve forumlarda ki, sosyal medyadaki iş birlikçileri ile operasyonu çektiler...

Her gün grafikler ve uçacak kaçacak diye hikayeler ile millete yıktılar malı...

Şu gün şu harekette bile duruma bak...

4. Aha yine ihale haberi geldi! En iyi teklifi vermiş ayvayı yedik...

Şu güzelim günde üstüne bir de ihale haberi ile bu performans ********lik pastasının üzerine konulan çilek...

5. Tahtacı bu pd fk ile istediği kadar buralarda tutar çünkü pahalı hala seneye bu zamanlar belki bir % 20 ucuzlar tabi bilanço zarar yazmasa 15 üstü alanlar daha çok beklicz bence yeni iş yeni yön yatırım lazım ihale vs hikaye tepki bile vermiyor ama büyük ihtimal Eskişehir ihalesi bunlarda kallıcak onu da 11 deki GAP i kapatmaya kullanır sonra tekrar aşagıya parasını pul etmek isteyenler alabilir sakın bulaşmayın sabrınız yoksa ytd

6. Çöp resmen... Kağıt 20 TL de olsa bu fikrim değişmez çünkü fiyata göre değil davranışlara göre bu kararı veriyorum...

Maliyetime geldiğinde uzar giderim...

7. Borsa 2021 de yüzde kaç ralli yapmış bu arkadaş yüzde kaç düşmüş bakın zaten olayı anlarsınız... Burayı okuyorlar illa ki Bedelli yapılacaksa ve bu bilindiği için, borsanın bu performansına rağmen hareket yoksa, o tepeden hisse satan patron arkadaş bu durumu şikayet edeceğimizi iyi bilsin... Bu kağıda 20 TL hedef veren yatırım firması ile iletişim trafiği, iç yazışmaları falan hepsi ortaya dökülecektir. Millet gerizekalı değil herşeyin farkında...

Ytd.

8. 2018 sonu ile 2019 başlarındaki eski fonet Topigine baktım da......
    Iflahini kesmişler adamın.

Bana sanki bugünleri okuyormuşum gibi geldi.
    Umutlar bitmiş....

Benim gibi umudu olan yok denecek kadar az.

Bu it çakal sürüsune verecek malım yok.

Öyle hisseye lanet okuyup da çekip gitmem.
    Allahın izniyle alacağımı almadan gitmem.
    Ben gideyim de onlar kazansın. Yok öyle.

Göreceğiz inşallah.

Bu arada borsada para mal alırken kazanılır.
    Nerede ve ne zaman.....

Bakalım TOBO mu olacak.
    Yoksa 2li dibe mi dönecekler

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 275/339 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •