Sayfa 285/339 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Fonet haftalık kanal ve bollinger bandı güncel görünümü..

**Gecen hafta kanalın orta band çizgisi test edilmiş.(11.93)

**Bollinger bandının orta band çizgisi de aynı seviyelerde (11.92)

Hacimde artışlar var.Önümüzdeki haftalar da birseyler deneyebilir.Insallah bu sıkışma yukarı yönlü gerceklesir..

Taktacımız çok kasıyor.Borsadaki en zor tahtalar sıralaması yapılsa ilk 3 te yerini alır..

Her zorluğun ardında bir kolaylık vardır.
    Kendi adıma sabırla beklemeye devam..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. Klasik bozulmadı yine ekledik ve ekleyince düştü sanki görüyorlar hisse aldığımızı yok böyle birşey...

3. Patlayacak bes belli kıvranıyor yine... Endeks saldığı anda var halimize... 11.02 den aldiklarimi verdim 10.99 dan...

Tavsiye veremem bu sığır hisse için bana bakmayın...

4. İhale haberi geldi!!! Hirri yedik ihale aldı demekki düşüş başladı.

5. 7 leri görmeden rahat etmick 1 senem çöp oldu fonette karı bırak %30 zarardayım enflasyon karşısında paramz *** oldu sakın bulaşmayın çıkmaz 7 ye düşmeden ytd

6. Ak batırım hisseye 20 TL hedef verip hayvan gibi satış yapmaz mı birde Kendisi patron yüksekten hisse çakabilsin diye modele ekleyip üstüne birde hedef verip, satış bittikten sonra modelden çıkartarak soyguna aracılık etmiş midir merak ediyorum

Ytd.

7. 4 gundür tahta satıcılı. Gercekten satıcılı mı öyle mi gösterip evirip çeviriyorlar mı

Günlük ve saatlikte bolinger iyice sıkıştı
    Ne tarafa patlatacaklar bakalım

Karabük Samsun ve eskişehirle beraber arada 3 er aylıkları da sayarsak 100 milyon ihale oldu garanti önümüzdeki 2 yıl
    Unutmadık

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8. İnanın 5 aydır şu hisseye harcanan efor stres para anlatılamaz... Hangi seviyeden olursa olsun çıkıp BIST 30 içinde herhangi bir hisseye girseydik buradaki zarar çıkmıştı...

Bu hisse bir soygun, dalavere hissesi, burada paralarımız resmen çöp edildi... Borsa uçtu gitti bu geriye gitti... Borsa düzeltme yaptığında ağzımıza sicacak...

Yatırım şirketi ile el ele verip mal bosalttilar... Malum yatırım şirketi hala deli gibi mal satiyor ama 20 TL hedef veriyor...

Buna müsade eden otoritenin ben taaa sülalesini seveyim...

Sayfa 285/339 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •