Sayfa 289/339 İlkİlk ... 189239279287288289290291299 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. 2 yıl oldu
    Borsa sabır ve inanma işi
    Ben inanırım hisseye bir başkası inanmaz

Hep 2019 a benzetiyorum ya (Umut işte)
    İhaleler
    Yabancı hesaplar ( The miri gibi)
    Grafik
    Fırum indikatörü
    Aşırı korku ve umutsuzluk hiçbir işaretin olmaması
    Ve son olarak sayın Eagle24 yazınca baktım
    2019 şubat gibi Yatırm fonları önce 300 bin ile başlamış ve 800 bin lot satmış

Elinde olanların 2018 eylülden 2019 nisan a kadar okumalarını tavsiye ederim forumu

Fiyat hareketinin de 1 yıl içinde benzer hareket yapıp yapmayacığını görmek için günlük fiyat hareketlerine bakmadan sabırla bekliyorum ve inşallah bekleyeceğim

Herkezin aklı fikri var Kimse kimsenin fikriyle hareket etmesin ve

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2. Gelsin 7 liralarrytd

3. Eagle ve thunderbolt arka arkaya yazmaya başladıysa bu hissenin daha da düşeceğine inaniyorum... Hisse için uzun zaman güven pompalayip grafikler paylaştılar ama geldiği nokta ortada... Şimdi daha ılıman konuşuyorlar ama bu geçmişi değiştirmiyor çünkü uyandık... Bence bu onların işi ve buna saygı duyuyorum...

Kişisel görüşümdur beni bağlar...

4. Şu kağıdı aldığım güne lanet olsun . 1 yılı çok oldu geçtik zarar zarar zarar. Allah'ım sabır ver

5. Seni ters indikatör olarak görüyorum

Banvit

Bu işaretli yerde ve öncesinde benzer yorumlar

Orda da keko yu suçlamışsın senin yüzünden aldım gibilerinden
    Kendi kararını kendin ver
    Başkasına yönlendirme yapıyorsun demişsin orada ama orada ve burada sen kralını yapıyorsun

Umudum daha da artıyor benzerliği görünce

6. İşaretli yer
    Orası be ondan önceki bir kaç ay

Sonrası görünüyor 1 yıl içinde ne olduğu

Kesinlikl

7. Banvit kaç sene bekletti, ne kadar zarar ettirdi, ne kadar can yaktı da bu hareketi yaptı.

Milleti bezdirdi elindeki mali topladilar sonra hareket ettirdiler. Ben hisse performansına göre konuşurum o dönemki performansı oydu. Şimdi de bu hissenin durumu ortada ..

Bu hissede sen ve eagle ne zaman güven pompalama operasyonu yapsanız hisse çakılıyor.

Şekil A yine ugradiniz yine hisse duman oldu... Siz geldiyseniz hisse düşer dedim aynen de öyle oldu. Bu kadar denk gelemez, maske düştü kel göründü kusura bakmayın... 1 senedir hissenin ağzına edilmiş insanların parası hem hisse fiyatı hem enflasyon ile birlikte %70-80 erimiş burada operasyon çekiyorsunuz. Elinizdekileri çıkarken milleti ürkutmeme derdinde siniz çünkü daha da assagiya götürüp orada insanları tüketip toplayacaksınız. Belki de en başından beri dediğimiz bedelli olayına hazırlık devam ediyor....

Bu adamlar bu hissedeyse uzak durun başka birşey demiyorum...

Sadece 5 sayfa geri gidip okumaya başlayın zaten anlarsınız...

8. Methettiğin 2017 de zirvedeki ttrak kac yıl bekletti de bu hareketinyaptı derim ben de

Kendi ağzınla söylüyorsun bezdirdiler diye
    Bunda da bezdirme var
    Banvitte bezdirmeyi anladın niye gelmeyin dedin

İnancın varsa sana hakkımı helal etmiyorum
    İnancın yoksa boşver o zaman

Sayfa 289/339 İlkİlk ... 189239279287288289290291299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız