Sayfa 334/339 İlkİlk ... 234284324332333334335336 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Onun bunun çocuğu eşşek gibi çıkaracaksın son çırpınışların.

2. Fonet de durumlar yine aynı anlaşılan... Soyguna devamkeee... Şirket geri alım yaparken devre kesici yiyorsa güzel dönmedolap var demektir

Geçen sene bu fiyatların belki uzerindeydi satın Ttrak froto alın soyulmayin diye yatırım tavsiyesi olmayan fikrimi bildirmistim ama ttrak ve froto ile bu çöp kiyaslanmisti... Gelinen nokta ortada... Bu patron hissesi ve patron kötü niyetli, burada veya diğer topluluklarda da patron adamları cirit atıyor olay budur...
    Allah sabır versin...

Kişisel fikirlerimdir doğru yanlış bilemem yatırım tavsiyesi olarak algılamayın...

3. Hissesini geri alıyormuş sevsinler seni mahalle kahvesinde ikibucuk beş okey oynuyor bu şirketin patronu.sen oyna patron sen oyna.ytd...

3lü dip oluşumu gayet güzel duruyor.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    3lü dip oluşumu gayet güzel duruyor.
    Nasıl bir oluşum süreci var hocam

6. Operasyona devam mı gençler

Ytd.

7. Dün 2 senelik Fonet birlikteliğimi sonlandırdım.Piskolojik olarak beni bu kadar yoran başka bir hisse olmamıştı.Bilancosu da beklediğim güçlülukte gelmeyince aynı sektörde daha potansiyelli gördüğüm Ardyz gectim.

Belki yeni gelecek guzel haberler olursa ve fiyat hala ucmamis olursa tekrar almayi düşünebilirim..

Fonetin hala sektöründe ucuz olduğunu düşünüyorum belki kisa sure içerisinde hisseyi ucuradabilirler ancak ben bu izdıraba daha fazla dayanamadım.

Elinde bulunduranlara hayirli kazançlar dilerim.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

8. Sevgili mağdurlar,

Zaman zaman uğrayarak burayı takip ediyorum çünkü bu soygun hissesinde geçmişte zarar edenlerden birisiyim. Patron, patronun bu forumdaki çalışanları ve banka el ele vatandaşı resmen düdüklediler belki unutanlar olmuştur ama biz unutmadık...

Bu saçma soygun hissesini bırakın gidin Froto yada Ttrak gibi temettü veren hisselere dediğimiz de ise bu çöp parçası ile ttrak hissesini kıyaslayıp bir sene sonra görürüz falan filan yaptılar.

Sonuç hisse aynı yerde ama Ttrak % 300-500 gitti ve bedelsiz açıkladı. Hepsi geçmiş mesajlarda var uğraşıp bakmam bile...

Daha önce dile getirdigim gibi yine tekrar ediyorum kağıt toplayıcılardan plastik çöp atıkları alıp bir kenarda biriktirseydiniz şu anda bu hisseden daha fazla getiriye sahip olmuş olurdunuz. İşin özü çöp daha fazla getiri getirdi son iki üç yılda...

Bu hisseye girecek olan varsa son iki yılın performansına baksın anlar ne karar vermesi gerektiğini...

Yatırım tavsiyesi değildir kendi kişisel görüşlerimdir. Belki gider belki gitmez hissenin sahip bı ben değilim. Kendi kararınızı kendiniz verin kimi sever kimi sevmez ben mutsuz oldum ve deneyimimi paylaşıyorum.

Soygun, düdük, çöp vb kavramlar mecazi olarak kullanılmıştır.

Sayfa 334/339 İlkİlk ... 234284324332333334335336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •