Sayfa 4/339 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 25 - 32 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Galip ağa 3 gündür global ve gedik üzerinden mal satmaya çalışıyor paramı lazım acep
    ytd
    Para ona hep lazım

2. dengesiz dengesiz hareketler var...yatırım ortaklıklarının malını ucuza dağıtıp ondan sonra yukarı sürecekler sanki....kendi ceplerini dolduracaklar..izlemeye devam ytd

3.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    dengesiz dengesiz hareketler var...yatırım ortaklıklarının malını ucuza dağıtıp ondan sonra yukarı sürecekler sanki....kendi ceplerini dolduracaklar..izlemeye devam ytd
    İsterse amuda kalksınlar. Vermeden alamazlar.) ky uyandı.

4. Yatırım ortaklıklarındaki mal Galibin bir film çeviriyorlar ama anlamadım bugün ky almış görünüyor sattıkça ky alacak görüntü o bakalım haftaya ne yapacak ağaya paramı lazım yoksa oyuncu belli eder
    Ytd

5. Galip global ve gedik ten 300 bin lot sattı. Acaba tekrar Galip mi yoksa ky mi aldi.Eger Galip satıyorsa normalde kağıt aşağı gider bu 300 binle kağıt taban olur.Ama fonet 3.95 leri zorluyor. Ciro kar oranını gören ky 3.80 lerden girmeye başladı. 3.66 yi geçmeyen kağıt 3 kere 3.96 zorladı pazartesi burayı geçip 4.10 a vurur bence.çünkü teknik yukarı zorluyor. 15 kademelik Gap hikaye oldu.4 u geçince daha rahat gidecek.Artık 35 kademe yukarı 40 kademe asagi isi bitti .deli gibi değilde 10 kademe yukari 5 kademe aşağı yapıyor. Isler yolunda yalnız şu 3.95 den sat 3.86larda al işini beceremiyorum.resmen yatırımcı oldum.

6. Tahtaya yabancı biri satış yazınca almıyorlar aşağı veriyorlar.alim yapıncada yukarı götürüyorlar arada birilerine veriyorlar.mal kıymete bindi.galip olmasaydı belkide başkaları girerdi tahtaya datagete mesala.....ytd

7. Bugün alışlar ky nin ama eskisi gibi geri gelmiyor aracı kurumlarında dikkatini çekmeye başladı bilanço sayesinde görmediğim aracı kurumlar dadandı istediği kadar satabilir alıcısı var kağıdı satsında bu kan emiciden kurtulalım ihalelerin devamı halinde ve yeni şirket haberleri ile bu rakamlar komik kalacak
    Ytd

Sayfa 4/339 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •