Sayfa 53/339 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 417 - 424 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Teşekkürler sn cefaks

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İyi Pazar’lar herkese daha öncelerde yazmıştık hala hissedeyiz en az 5 yıl demiştik benimle beraber sabreden kardeşlerime ortaklarıma saygılarımı sevgilerimi sunarım çok önemli bilgiler aldım şirketimizin geleceği itibariyle ilk bilançoyu çok merak ediyorum bakalım dedikleri gibi olacak mı eğer öyleyse (burdan detay veremiyorum lütfen sormayın) çift haneler gerçek olur ilk bedelsiz sermaye artışına kadar bu arada yönetim kurulunda bir yabancı arkadaş var onun hakkında çok güzel şeyler duydum umarım şirketimizin potansiyeli varmak istediği yer planları gerçek olur bizede yatırımcı olarak hisselerimizi artıkmak kalır farkındaysanız b grubu hisse olmasına rağmen çiti bank hiç durmadan topluyor eğer gerçekte bu bıyıklı yabancı dediklerinden olsaydı şimdiye kadar çoktan malı boşaltırdı
    a grubu ve BİST 100 de olmamasına rağmen yabancı arkadaşlarda birşeylerin farkındaki şirketi topluyorlar bakalım nereye kadar belli bir rakamdan sonra çok daha hızlı yukarı atmasını bekliyorum

3. Tahtadan dogrudan almıyor ciibank, anlaştığı yada şirket elamnlari gün içinde aşağı yukarı hareket yaparak mal topluyor ve citibank yananciya virman yapıyor ! İlk 5 aracı kurum yeterince toplamadan hizli hareketler zor,ama burada bekleyerek de ne kadar toplarlar orasini bilemem....

4. 3.5 milyon daha geldi ohhh mis valla

5. Canım şirketim kendi alanında tek

6. Cefaks lütfen pasta paylaşırmısın bügünün

7. Oyuncu daha fazla tutamaz gibi geliyor burada, habere atlayanlari, önce korkutarak geri çekti ,sonra kapanışa doğru yaptı şovunu ...

8. Bilanço ne zaman gelecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 53/339 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •