Special Days Image
Sayfa 75/339 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 593 - 600 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Fonet kaçtı Smart olur mu hocam?
    Güzel soru yanlız kafamda deli soru işaretleri var benimde birazcık smart var ama halka arz olduktan kısa süre içerisindeki yaptıkları hisse hareketleri bana hiç güven vermedi çokta kızdım dolayısı ile birazını sattım ilerde dönermiyim belki ama en az bir yıl izlerim hem bilanço bakımından hem teknik analiz bakımından şirketin oturması lazım onun dışında sahipleri aynı olmasına rağmen kafeinin karlılığını çok beğeniyorum

2. Öyle garip bir speki var ki insanı sabır taşına döndürür. Hemen hemen hiçbir olumlu habere tepki vermiyor, başka kağıt olsa direkt tavan açardı.

3. Tahmin ettiğim gibi eksiye de geçti. Ama ne yaparsa yapsın lotlarımı alamayacak. Sene sonuna kadar tek lot satmak yok...

4. Ne zman bölünüyor, bugün hak kullanimin son günü sanırım.bugun elinde olursa bedelsiz için hak sahibi oluyor muyuz

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kap : FONET.E (%122,22222 İç kaynaklardan bedelsiz, Bölünme sonrası Teorik Fiyat: 3,384 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Elimde kusurat lotlar kaldı ,0.22 gözüküyor, onu nasıl satarim.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bölünme fiyatı 3,384 ise mynet neden şu an 32 kuruş düşüş (-%9,46) gösteriyor?

Sayfa 75/339 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •