Sayfa 139/339 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. 17.6 trilyon kar gelmis
    Geçen yıl 9 aylık 11 trilyon

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bilanço yorumu olan var mı

Bu kadar güzel bir bilanço geldi kimse yorum dahi yapmamış

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3Ç20 bilançosu olumlu, kapsamlı gelir 6.133.888. Yine de Ak Yatırım'ın 2020 beklentisi olan 30M kârın altında kalacağız gibi gözüküyor. 6M kâr da son çeyrekte görürsek 24M gibi bir kâr elde edeceğiz. 23 f/k'dan hesaplarsak 545M gibi bir piyasa değeri yapıyor, bu da sene sonunda yaklaşık %15'lik bir hedef getiri demek. Yani çok sert çıkışlar beklememek gerekir. Ben uzun vadede fonet'e inanıyorum ve tutmaya devam ediyorum ytd.

Herkese sus getirdi

6. Borsa yükseliyor FONET düşüyor,borsa düşüyor Fonet daha çok düşüyor,

Neresinden tutsak elimizde kalıyor,2 ihale haberi,güzel bir bilanço göndermiş şirketin fiyat hareketlerine bakın!!! veya bakmayın,boşverin

Rezilliğin,kepazeliğin daniskası.

5.5 ay olmuş ortaklık haberini kapa yollayalı,1 tane açıklama yok ondan sonra...

Bir şirket neden 5.5 ay öncesinden ortaklık haberi yollar ve 5.5 ay geçmesine rağmen neden konuyla ilgili tekbir açıklama yapmaz????

Çünkü spek baskı yapsın,hisseyi düşürsün,malımızı elimizden alsın diye tabiki

Ben hissenin 13.68 den buralara gelmesinde emeği olanları,küçük yatırımcıyı zarara uğrataanları tebrik ediyorum,ayrıca da LANETLİYORUM...

YTD...

7.  Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    Borsa yükseliyor FONET düşüyor,borsa düşüyor Fonet daha çok düşüyor,

Neresinden tutsak elimizde kalıyor,2 ihale haberi,güzel bir bilanço göndermiş şirketin fiyat hareketlerine bakın!!! veya bakmayın,boşverin

Rezilliğin,kepazeliğin daniskası.

5.5 ay olmuş ortaklık haberini kapa yollayalı,1 tane açıklama yok ondan sonra...

Bir şirket neden 5.5 ay öncesinden ortaklık haberi yollar ve 5.5 ay geçmesine rağmen neden konuyla ilgili tekbir açıklama yapmaz????

Çünkü spek baskı yapsın,hisseyi düşürsün,malımızı elimizden alsın diye tabiki

Ben hissenin 13.68 den buralara gelmesinde emeği olanları,küçük yatırımcıyı zarara uğrataanları tebrik ediyorum,ayrıca da LANETLİYORUM...

YTD...
    Yureginize saglik,hislerimize tercuman oldunuz...

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 24 / 25 eylül arası takas

28 / 29 eylül arası takas

29 eylül den bugüne kadar olan takas cıtı 2milyon 187 bin lo yatırım finansman 1 milyon 10 bin lotu satmış yabancı ortaklık görüşmesi var diye 4 milyon lotu takasa kote yap sonra goldman sachs sattım diye cıtı ye gönder ve oradan borsa istanbulda sat yatırımcıyı mağdur et .
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 139/339 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •