Sayfa 141/339 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Açıklamalar
    Batman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ve 23.10.2020 tarihinde duyurusunu yaptığımız "36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı" ihalesi sonuçlanmış olup, ihaleyi Şirketimiz kazanmıştır. Yasal itiraz süreci beklenmekte olup akabinde Sözleşme imzalama aşamasına geçilecektir. İhale bedeli 5.075.193,00 TL'dir.

Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    Açıklamalar
    Batman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ve 23.10.2020 tarihinde duyurusunu yaptığımız "36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı" ihalesi sonuçlanmış olup, ihaleyi Şirketimiz kazanmıştır. Yasal itiraz süreci beklenmekte olup akabinde Sözleşme imzalama aşamasına geçilecektir. İhale bedeli 5.075.193,00 TL'dir.
    Sonuç itibariyle +1 prim sadece

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. akşam kapanış fiyatına göre SPK ya şikayet edeceğim ''fiyat hareketleri incelensin'' diyerekten,Ortaklık konusunda 5.5 aydır açıklama yapmıyorlar diyerekten kapsamlı bir yazı yazacağım.lütfen sizler de şikayetçi olunuz...

Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    akşam kapanış fiyatına göre SPK ya şikayet edeceğim ''fiyat hareketleri incelensin'' diyerekten,Ortaklık konusunda 5.5 aydır açıklama yapmıyorlar diyerekten kapsamlı bir yazı yazacağım.lütfen sizler de şikayetçi olunuz...
    Aynen bu yapılan büyük bir haksızlık yazık yatırımcıya , SPK Cimer Yazalım

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Sonuç itibariyle +1 prim sadece

Bahsettiğim şey bu işte.
    Hep saat 16 civarı haber gelir bir yukarı. Biraz mal verilir. Sonra beklenir.
    8 aydır çok ihale haberi ve bu hareketi gördüm.

Daha kötüsü.....
    16 30 da ihale haberi açıklanır...
    Açıklanmadan 5 dakika önce 4 5 kademe yukarı doğru alırlardı. Sonra bir yukarı yaparlardi.
    Bugün onu yapmadılar.

Neyse izlemeye devam.....

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada durum farklı bence bir tür hesaplaşma mevcut. gelen ihale haberleri ,ortaklık acıklaması , yabancının mal alması, şahsen ben bir patron olsam bu şirkette hissemi hakkettigi yerler olan 18 lerde gormek isterim. Bu piyasa dinamiklerinde ise arkadaşların dedigi gibi daha da yukarılarda olabilir. Ben malında toplu olduğuna inanıyorum. Mal toplamak isteyen olursa elleri geniş hemen satış geliyor. Hicbir spek sahibinden habersiz hareket edemez. burda da durum boyle. biz burada yatırımcı olarak bu kadar habere nasıl bu fiyat diyoruz, patron hic mi bakmıyor hadi bırak ekranı hicmi sormuyor fiyatını. İyi yonunden bakarsakta en azında elimizde kar eden pandemi olsun olmasın yazılım ureten finansman giderleri dusuk bir şirket var. diger tenekeler gibi degil borsadaki. hayırlsı olsun.

Yatırım danışmanlığı degildir.

Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    Burada durum farklı bence bir tür hesaplaşma mevcut. gelen ihale haberleri ,ortaklık acıklaması , yabancının mal alması, şahsen ben bir patron olsam bu şirkette hissemi hakkettigi yerler olan 18 lerde gormek isterim. Bu piyasa dinamiklerinde ise arkadaşların dedigi gibi daha da yukarılarda olabilir. Ben malında toplu olduğuna inanıyorum. Mal toplamak isteyen olursa elleri geniş hemen satış geliyor. Hicbir spek sahibinden habersiz hareket edemez. burda da durum boyle. biz burada yatırımcı olarak bu kadar habere nasıl bu fiyat diyoruz, patron hic mi bakmıyor hadi bırak ekranı hicmi sormuyor fiyatını. İyi yonunden bakarsakta en azında elimizde kar eden pandemi olsun olmasın yazılım ureten finansman giderleri dusuk bir şirket var. diger tenekeler gibi degil borsadaki. hayırlsı olsun.

Yatırım danışmanlığı degildir.
    Kimler arası bir hesaplaşma sözkonusu hocam

benim tahminim birden fazla grup var patronla calışan . bunu soylememdeki sebep daha once yazdıgım gibi iş sabır taşı olmakla filan ilgili degil ,bırak satış haberini , bu kadar ihale alınıyor bilanco cicek gibi , kendi iclerinde yiyorlar birbirlerini , ne yapacak bu fiyatlamı satacak yabancıya ,bumu yani ederi bu tahtanın. bence degil

Sayfa 141/339 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •