Special Days Image
Sayfa 128/339 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

Şimdi ne oldu )))) fonet in patronu ak yatırıma mal mı kitledi ? ben bir halt anlamadım. ak dun diyorki al biz 17 bekliyoruz bugun donuyor şirketin patronu 4 milyon satacam diyor. Hadi hepsini bir kenara bırak ,sizce italyanların niyetli oldugu bir firmada , patron 4 milyon malı satması icin tescilli kıt olması lazım. Dünde tahmin ettigim gibi bu kağıtta ne zaman iyi yada olumlu bir haber gelse ertesi günü başına bir b.k geliyor. Bir yanda bakıyorum ak gercekten 800 000 lot a yakın aldı. Bir yanda bu herifler satışla ilgili parsayı milleti kusturup tamamı ile kendileri goturmeye calısıyorlar diyorum. deli sorular ama biraz uyanıklık kokuyor. görelim bakalım ne olacak.

Yatırım danışmanlığı filan degildir. Her koyun kendi bacağından asılır !

2. Daha önce nasıl olumlu haberleri mal kitlemek için kullandilarsa bugunku haberi de mal kaptırmadan hem düzeltme hem de mal almak için kullandılar. Tabii bana gore.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Patronun borsaya kote için başvurduğu lot sayısına bakılınca, satışla ilgili haber yakın olduğunu anlıyorum.

4. Kendileri götürmeyi becerebilselerdi keşke, tahtanın canına okudular biraz silkeleyecegiz diye, ne oldu girmeyecek adamı da gaza getirdiler.

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Patronun borsaya kote için başvurduğu lot sayısına bakılınca, satışla ilgili haber yakın olduğunu anlıyorum.
    Bence hesap şu , halka açıklık yuzde 41,67 ve dolaşımdaki hisse sayısına 4 000 000 daha eklenirse %51.67 cıkıyor. Diyelimki geldi italyan aldı. bilmedigim icin soruyorum yabancı alırken bir oran kısıtlaması varmı ? ikincisi diyelim yabancı geldi aldı ornek Yuzde 55 , karın kendi oranına duseninini tamamen dışarı cıkarabiliyormu ? biraz bu satış ile ilgili hazırlık ve önce biraz insanları dökme gibi geliyor, uzun zamandırda istediği malı bir turlu alamadı. ne dersiniz arkadaşlar ben bakındım bulamadım mevzuatlarda sorularıma cevap . tşk.

yatırım danışmanlığı değildir kesinlikle ...

6. Mevzuat ile ilgili pek benim de bilgim yok

Haftalık Tl

Haftalık lineer usd

Tl olarak zirvede geziyor.
    Usd henüz kırmadı.
    Inşallah onu da kırar.
    Nasip.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kendi fikrimi söyleyim. gerel de ki gibi direk lotları ortak olacak şirkete virmanlayabilirler. bunu da kap haberi yapabilirler. 4.000.000 u satışa konu ederlerse kağıt uzun süre yatayda kalabilir çünkü hacim i cok yüksek değil. fakat bu hafta hisse 12 yi 3 kez test etti ve alıcı buldu. bundan sonra da 12 takip edile bilir gibi geldi bana. dolar bazlı düşeni haftalıkta kıramadı ama fragman yaptı. bu düşünceler sadece beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir baştan söyleyim.

8. ayrıca hissede mal çıkışı yok .arkadasın da dediği gibi ak 800.000 lot oldu. cuma günü de almaya devam etti. yabancı girişi de hala devam ediyor. ytd.

Sayfa 128/339 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •