Sayfa 337/339 İlkİlk ... 237287327335336337338339 SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Allah'ın hikmeti 25 sayfa 100 lerce mesaj önceki mesajı okuyası gelmiş birisinin. Yine Allah'ın hikmeti okuduğu mesaj hisse uçacak kaçacak diye burada insanlara umut pompalayan zarar ettiren birisine ait.

Ve yine Allah'ın hikmeti bunların hepsi hisse eski zirvesine anca gelince oluyor yine...

Bunların hepsi tesadüf tabiki

İki senedir katar operasyonunun etkisini bekliyoruz! Bu hissenin ttrak dan iyi performans göstereceğini iddia edenlerin haklı çıkmasını bekliyoruz...

Ben bu hisse de zarar ettirilen biri olarak yazmaya devam edeceğim ki benim gibi mağdur edilmesin insanlar... Ne zaman bu hisse 36 TL üzerine atar o zaman susarım. Hani susmam için bekleyenler varsa bilsinler...

3 senedir bu hisse yerine ne alınsaydı zarar edilirdi anca tarama yapmak lazım... Zira atık plastik çöpler bile daha fazla getiri getirdi...

Ytd.

2. Adın muhabbet ama boş muhabbet olmasın. Operasyon filan bilmem.. sadece 10 gündür gördüğüm bir detayı paylaştım. Cuma günkü hareketten 2 gün önce de sayfada gezinirken arkadaşın bahsettiği aracı kurum dikkatimi çekti ve paylaşayım dedim hepsi bu..

fonet e gelince 5 yıldır takip ederim. Birincisi takas değişikliği, ikincisi ilk 6 ayda alınan 166 milyon Liralık alınan iş dikkatimi çekti paylaşayım dedim. Art niyet aramaya gerek yok.

Katar, Kıbrıs v.s. YDA, Keydata filan bilinen meseleler. Yazılım firmalarının özelliğidir. Yorucudur hissesi. Logo yu 20 sene öncesinde bilenler bilir. Sıkıntı yok.

Allah hikmetleri ile hükmeder tabii ki. Faydamız olursa ne mutlu.
     Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Allah'ın hikmeti 25 sayfa 100 lerce mesaj önceki mesajı okuyası gelmiş birisinin. Yine Allah'ın hikmeti okuduğu mesaj hisse uçacak kaçacak diye burada insanlara umut pompalayan zarar ettiren birisine ait.

Ve yine Allah'ın hikmeti bunların hepsi hisse eski zirvesine anca gelince oluyor yine...

Bunların hepsi tesadüf tabiki

İki senedir katar operasyonunun etkisini bekliyoruz! Bu hissenin ttrak dan iyi performans göstereceğini iddia edenlerin haklı çıkmasını bekliyoruz...

Ben bu hisse de zarar ettirilen biri olarak yazmaya devam edeceğim ki benim gibi mağdur edilmesin insanlar... Ne zaman bu hisse 36 TL üzerine atar o zaman susarım. Hani susmam için bekleyenler varsa bilsinler...

3 senedir bu hisse yerine ne alınsaydı zarar edilirdi anca tarama yapmak lazım... Zira atık plastik çöpler bile daha fazla getiri getirdi...

Ytd.
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hissenin bugün düşmesine hatta devre kesmesine şaşırdık mı

Allah'ın hikmeti

Ytd.

4. gelince yine bakarız..

Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

5. Bir link..bir logo ..bir kront..bir netaş olabilirmi..bence olabilir..kront 1 tl idi...link 4.80 tl idi..logo 2012..2013 de 5. Tl lerde idi...benim kafa eski kafa...para kokusu geliyor fonetden)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6.  Alıntı Originally Posted by oxsion Yazıyı Oku
    gelince yine bakarız..

bu daha gelmemiş.. gelmeden bakmam..
    Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

7. Hisse bugün de tavan.

%260 bedelli başvurusu yaptığı söyleniyor.
    Yalanın evrensel olduğu bir zamanda, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir.

8.  Alıntı Originally Posted by oxsion Yazıyı Oku
    gelince yine bakarız..

Sayın Hocam tebrikler. 2 ay 20 gün önce 20 liradan bugün kapanışı 34.66 yarının tavanı 38.12 ve kesik çizgilerle belirttiğiniz bölgeye gelmiş olacak.

Sayfa 337/339 İlkİlk ... 237287327335336337338339 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •