Sayfa 336/339 İlkİlk ... 236286326334335336337338 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Çöp resmen 3 senelik kayıp...

Ytd.

2. BIST Teknoloji endeksi, bugün itibariyle bir senede %145 getiri getirmişken bu arkadas geçen sene bugüne göre %.4.5 eksi de... Şu işe yaramazı burada allaya pullaya insanlara kakalayan tayfa kaçtı gitti... Hepsi burada yapılan operasyonun bir parçasıydı...

Üç sene önce atık kağıt ve plastik parçalarının ton hesabı fiyatı ile bugün ki fiyatına bakın, sonra da bu hissenin getirisine bakın...

Yatırım tavsiyesi değildir...

3. Hakikaten burdaki yatırımcıların kızdığı küfrettiği kadar var bu hissenın durumu.Akşam 2 tane sivas ve diyarbakır il saglık müdürlüklerinin 73 milyon TL sı tutarında ihalelerini kazanıyorsun,sermayen 40 milyon TL.borsada hisse senedin yıllarca yatırımcısını bitirmiş ve hala bu habere dahi tepki vermiyorsun.Yazık ,hakediyorsun bu küfürleri....

4. Hocam ben bu hisseden zararla çıktım ama takip ederim, burada forumda bu hisse için uçacak kaçacak diyen tipler vardı... Milletin ekmeğine musallat oldular... Bu zibidiyi ttrak froto gibi kağıtlarla bir tutular takip ediyorum burayı sürekli...

Bu kağıt benim gözümde operasyon kağıdı...

Ytd.

5. Bu hissede aylarca bekleyerek zarar ile çıkıp froto ve ttrak a gittiğim güne lanet olsun!!! Neden gidip orada kar ettim ki para mutluluk getirmiyor oysa burada kanser olmaya devam edebilirdim!!!

Ytd...

6. Topladılar... Zamanı gelince verirler... 1 ayda milyonu geçtiler alışta ..
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    O kadar ihaleye ak yatırım hedef fiyat belirtmedi hala��

Iyi ... demek henüz mal kitleme dertleri yok

Geçen yıl hedef verip mal kitlerlerdi

Ne zaman hedef fiyat verirler bi düşünürüz

Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Operasyon ekibinin bir uyesinin taaa 2022 aralik ayından mesajını alintilamak ne kadarda İlginçbir o kadar değişik

İzlemeye devam...

Ytd.

8. Takas bakmayı bilirseniz tarihin tekerrürden ibaret olduğunu anlarsınız... Son 1 ayda böyle bir tahtadan 2 Milyondan fazla lot çekmenin ne demek olduğunu bilen bilir... İlginç bir durum mesaj alıntılamak değil... İlginç olan görmek...
     Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Operasyon ekibinin bir uyesinin taaa 2022 aralik ayından mesajını alintilamak ne kadarda İlginçbir o kadar değişik

İzlemeye devam...

Ytd.
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 336/339 İlkİlk ... 236286326334335336337338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •