Sayfa 45/339 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 353 - 360 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Samsun İl Sağlık Müdürlüğü ile 33 ay süreli HBYS Tam Otomasyon Yazılım Hizmeti Alımı sözleşmesi 8.594.682**,**00 TL bedelle 09.01.2019 tarihinde imzalanmıştır.

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan 33 ay süreli " Müdürlüğümüz ve Bağlı I ve II Basamak Sağlık Tesislerinin 2019-2020-2021 Yılları 33 Aylık SBYS (SAĞLIK BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ) Bilgisayar Donanım ve Yazılım Destek Hizmet Alımı " ihalesine katıldığımızı 05.03.2019 tarihinde KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu) aracılığıyla duyurduğumuz ihale sonuçlanmış olup, ihaleyi Şirketimiz kazanmıştır. Yasal itiraz süreci beklenmekte olup akabinde Sözleşme imzalama aşamasına geçilecektir.ihale bedeli 7.684,369 TL

**TURKCELL Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.Ş. ile “Hbys Kurulum, Entegrasyon ve Devreye Alma ile 1 aylık Uygulama destek Hizmeti†için 1.370.000 TL bedel ile anlaşma sağlanmıştır.

2019 YILININ İLK 4 AYINDA ALINAN İHALE TUTAR TOPLAMI 17.649,015 TL ,dır.

2. bu hisseyi seviyorum cok guzel bir hisse 4.84 alıp 5.91 cıktım bugun bekleyene yine kazandırdı
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3.  Alıntı Originally Posted by treasure78 Yazıyı Oku
    https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Das...ilgileri/15362

Bu linke tıklarsanız yönetim kurulunda bulunan isimlerin özgeçmişlerini bulabilirsiniz.
    sayın treasure,galip öztürk ün bu şirket ile ilişkisi kuruluşta varmıydı?sonradan mı ayrıldı,,,bir ara ismi fonet ile anılıyordu?

4.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    sayın treasure,galip öztürk ün bu şirket ile ilişkisi kuruluşta varmıydı?sonradan mı ayrıldı,,,bir ara ismi fonet ile anılıyordu?
    hiçbir alakası yok,sadece halka arzını metro yatırım yaptı

5.  Alıntı Originally Posted by evren77 Yazıyı Oku
    hiçbir alakası yok,sadece halka arzını metro yatırım yaptı
    evet evren kardeşimizin dediği gibi metro yatırım sadece halka arzını gerçekleştirdi.burada önemli nokta şirket patronu Abdülkerim Gazen'in büyüme isteğidir.şirket merkezini Şanlıurfa dan Ankara ya taşıyarak ve yönetim kademesine bilişim sektöründe önemli kişileri getirerek bunu göstermiştir.bu şirket zamanı gelince önemli rakamlara gelecektir. y.t.d.

6. işyatırım 200.000 net lot alımdaydı. 2.5 mio para girişi. Şaşılacak şekilde hareketlendi.
    bakalım yine aşağı basmazlar umarım.
    türkcell işi, karlılığın sürdürülebilir olduğunu gösteriyor. tek seferlik bir işlem olmadığını gösteriyor.
    buralarda biraz taban oluşturur umarım artık.

7. yine klasik hareketini yaptırdılar onun bunun çocukları.
    yarın 5.40 a düşer. başka bahara kaldı umutlar

8. takas paylaşabilecek olan var mı ? teşekkürler şimdiden..
    @evren77 haklısın lakin inş en az 8-10 tl fiyatları görürüz diye umut ediyorum...

Sayfa 45/339 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •