Sayfa 85/339 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 673 - 680 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

4. Yatırım tavsiyesi değildir..

5. http://pidata.com.tr bugün bende sektörel olarak ucuz kaldığına inandığım fonet hisselerinden bir miktarı tavandan önce almayı başardım.arkadaşlar linkteki pidata bilişim isimli yazılım şirketinin bir fonet iştiraki olduğunu investing'de ki bir paylaşımda öğrendim.bu iştirak tüm sektörlere yazılım üreten bir derya.ürünlerini inceledim.bir linkten veya bir smart'tan aşağı kalır yanı yok.fonet yatırımcılarının bu linki incelemesinde fayda var.fonet sadece sağlık alanına yazılım üreten bir şirket değilmiş.bilmemek ne kötü.bunu bilseydim çok daha önce fonet alırdım.çünkü yazılım tek bir sektörle sınırlanamayacak kadar geniş alanları kapsıyor.meğerse fonet sadece fonet değilmiş.bunu dün paylaşmıştım.fonet'in bu iştirakini kaç kişi biliyordu çok merak ediyorum dostlarım.hiçbir yerde gözüme çarpmamıştı.oysa şirketi çok farklı bir kulvara taşıyan büyük bir atılım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. link fk 30,63-kafein fk 13,19-kront fk 73,74-logo fk 19,05-smart fk 71,74-fonet fk 12,31 seviyesinde.hızlı hareket ettiği doğru.ancak tüm yazılım sektörü coşmuş ve en düşük fk fonet'te.şimdi ben bu sektöre yatırım yapacak olsam hangisini almalıyım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Tavandan verdim benden alanda kazansın herkese bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by HAVACI06 Yazıyı Oku
    Kalanları tebrik ediyorum.
    Kim tuttu acaba hisseyi

Sayfa 85/339 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz